Felieton

The Flame in the Flood i Human: Fall Flat zmierzają na Nintendo Switch

Małgorzata Trzyna, 12 sierpnia 2017 15:25 0

Coś dla fanów survivali i eksperymentowania z rozwiązywaniem zagadek.

Curve Digital ogłosiło, że "hity The Flame in the Flood i Human: Fall Flat wkrótce trafią na Nintendo Switch". Wkrótce - czyli w październiku 2017 w przypadku The Flame in the Flood i nieco później w przypadku Human: Fall Flat.

- Jesteśmy ogromnymi fanami Nintendo i jesteśmy zachwyceni, że możemy przenieść niektóre z naszych najbardziej udanych gier na Nintendo Switch - podkreślił Simon Byron, Publishing Director. - Nie możemy się doczekać, aż fani zagrają w The Flame in the Flood i Human: Fall Flat w podróży, gdziekolwiek się znajdą.

W The Flame in the Flood wcielamy się w dziewczynę imieniem Scout, która pływa tratwą i odwiedza różne wyspy w poszukiwaniu zasobów, dzięki którym poradzi sobie w nieprzyjaznym, post-apokaliptycznym świecie z głodem, chorobami i dzikimi zwierzętami. Więcej o grze dowiecie się z naszej recenzji.

Z kolei Human: Fall Flat to gra oparta na fizyce, w której rozwiązujemy rozmaite zagadki. Nie ma tu żadnych skryptów, wszystko jest interaktywne, a sposób poradzenia sobie z zadaniem zależy wyłącznie od gracza.

Poznaj Humble Curve Digital Bundle
Human: Fall Flat sprzedało się świetnie, teraz trafi na smartfony
Pumped BMX Pro już dostępny w naszym sklepie Sferis.pl!
Narcos: Rise of the Cartels na teaser trailerze i pierwszych screenach
najnowsze

Rozpoczęto prace nad Kenshi 2

W Kenshi 2 przeniesiemy się o 1000 lat wstecz w porównaniu z wydarzeniami z "jedynki" - do czasów Starego Imperium.