Informacje

Battle Chasers: Nightwar - poznajcie Alumona, łowcę demonów

... Małgorzata Trzyna

Premierę gry zaplanowano na 3 października 2017 (PC, PS4 i Xbox One).

Battle Chasers: Nightwar - poznajcie Alumona, łowcę demonów - obrazek 1

W sieci pojawił się krótki film prezentujący Battle Chasers: Nightwar, na którym możemy zapoznać się z debiutującym bohaterem - Alumonem, pogromcą demonów. Alumon został wygnany z sekretnego zakonu łowców potworów. Teraz działa w pojedynkę, zarabiając na życie wypełnianiem kontraktów i wykonywaniem różnorodnych zadań, od egzorcyzmów po zabójstwa - w zależności od życzeń zleceniodawcy.

Alumon potrafi wykorzystywać tradycyjną magię i oparte na światłości umiejętności Kapłanów Bitewnych swego byłego zakonu, ale równie sprawnie posługuje się czarną magią. Przez kontakty z siłami ciemności, jego wygląd zmienił się: ma białe jak śnieg włosy i oczy przypominające wężowe ślepia, przez które zwykle nosi maskę.

Załączony niżej film przygotowało Powerhouse Animation (odpowiedzialne za animację przebojowego serialu Castlevania dla serwisu Netflix). Jest on inspirowany czołówką klasycznych seriali TV, popularnych w latach 80., takich jak ThunderCats, SilverHawks i Defenders of the Earth.

Battle Chasers Nightwar trafi na PC, PS4 i Xboksa One 3 października 2017. W planach jest także wersja na Nintendo Switch, która zadebiutuje nieco później.

Najnowsze
Lubisz nas?