Arma III – szczegóły dodatku Laws of War

LM
2017/08/11 12:10
0
0

DLC ukaże się 12 września, a część zysków z jego sprzedaży zostanie przekazanych na organizację Czerwonego Krzyża.

Studio Bohemia Interactive ujawniło konkrety związane z wcześniej zapowiedzianym dodatkiem do gry, który znany był pod nazwą Orange. DLC Laws of War pozwoli nam wcielić się w członka organizacji pozarządowej IDAP (International Development & Aid Project), która zajmuje się zwalczaniem kryzysów humanitarnych. W DLC pojawi się dodatkowa kampania fabularna Remnants of War, a wraz z nią nowe narzędzia – dron saperski, kombinezon, system minowania APERS i van do zadań specjalnych.

GramTV przedstawia:

Twórcy postarali się przede wszystkim o możliwość zupełnie innego spojrzenia na globalne konflikty, ich przebieg oraz skutki. Dodatek zadebiutuje już 12 września i został wyceniony na niecałe 10 euro (około 43 złote). Warto podkreślić, że DLC powstało przy współpracy z Międzynarodowym Ruchem Czerwonego Krzyża, który otrzyma część zysków z jego sprzedaży.

W kampanii Remnants of War wcielimy się w członka organizacji IDAP odpowiedzialnego za rozbrajanie min pozostałych po konflikcie dwóch fikcyjnych państw. Narracja kampanii utrzymana będzie w formie wywiadu, a wraz z kolejnymi wątkami rozmowy z dziennikarzem śledczym przeniesiemy się do poszczególnych wydarzeń z czasu wojny, obserwując starcia z różnych perspektyw w wybranych okresach konfliktu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!