Brutalna bijatyka Redeemer trafiła na PC

Małgorzata Trzyna
2017/08/04 14:35
4
0

W grze możemy bawić się w trybie opowieści lub walczyć z hordami wrogów na arenie.

Gambitious Digital Entertainment oraz niezależny zespół Sobaka Studio ogłosili wydanie gry Redeemer na PC - bijatyki, w której wcielamy się w tajnego agenta, uciekającego przed swą przeszłością i pragnącego tylko jednego - spokoju. Bohater szuka schronienia w górskim klasztorze, ale żądni krwi wrogowie szybko go tam znajdują. Agent potrafi jednak doskonale walczyć wręcz, toteż za pomocą kopnięć, ciosów prostych i sierpowych oraz strzałów toruje sobie drogę do korporacji, która go niegdyś zatrudniała.

GramTV przedstawia:

Redeemer pozwala zadawać ciosy z zaskoczenia, dokonywać zabójstw w widowiskowy sposób, parować ataki, obezwładniać, szarżować na przeciwników i wykorzystywać różne rzeczy, które akurat trafią nam w ręce. Gra oferuje fabularną kampanię, przedstawiającą historię o zdradzie i odkupieniu oraz tryb Areny, w którym mierzymy się z niezliczonymi przeciwnikami.

Brutalna bijatyka Redeemer trafiła na PC

Komentarze
4
Szmaragd
Gramowicz
05/08/2017 08:36

Będzie wersji polskiej językowej

Renchar
Gramowicz
04/08/2017 18:58
niko888 napisał:

Takie trochę Hatred tylko może bardziej sensowne

W jakim znaczeniu sensowne. Przecież to identyczny schemat. Tam po prostu chodziło się psychopatą który chciał sobie pozabijać. Z punktu widzenia mordercy to miało sens. Dla katolików i innych dobrych dusz ta gra była idiotyczna bo bohater nie był dobry.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
04/08/2017 16:15

Dziwi mnie ta główna postać wyrwana z poprzedniej epoki, ale poza tym gra wygląda ciekawie :]
Trwa Wczytywanie