Dostęp do serwerów CTE w Battlefield 1 teraz także na konsolach

LM
2017/08/03 09:50

Jedynym warunkiem jest posiadanie przepustki Premium.

Dostęp do serwerów CTE w Battlefield 1 teraz także na konsolach

Studio DICE ogłosiło, że serwery testowe gry Battlefield 1 – Community Test Environment (CTE) – są już dostępne zarówno na PlayStation 4, jak i Xboksie One. Środowisko testowe do tej pory zarezerwowane było wyłącznie na pecetowców, gdzie mogli oni sprawdzić nowinki, które po jakimś czasie pojawiały się na oficjalnych serwerach.

Dzięki wsparciu graczy i ich uwagom twórcy mogą pozbyć się rażących błędów i odpowiednio zrównoważyć grę, co gwarantuje wszystkim odpowiednie wrażenia z rozgrywki. Warto pamiętać, że na konsolach z serwerami CTE mogą łączyć się wyłącznie gracze, którzy pokusili się o zakup przepustki Premium w Battlefield 1. Jeśli ją posiadasz, to nowe mapy, broń, pojazdy i tryby rozgrywki stoją przed Tobą otworem.

GramTV przedstawia:

Battlefield 1 zadebiutowało 21 października 2016 roku. Produkcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem i zgodnie z najnowszym raportem EA sięgnęło po nią już 21 milionów graczy. Do tej pory na rynek trafił pierwszy z czterech zapowiedzianych dodatków – Nie przejdą, ale już we wrześniu zadebiutuje kolejny z nich – W imię cara.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!