Felieton

Kang the Conqueror szaleje na nowym zwiastunie LEGO Marvel Super Heroes 2

Małgorzata Trzyna, 25 lipca 2017 14:10 0

Podróżujący w czasie Superzłoczyńca, który ukradł liczne miasta z różnych zakątków świata, wita wszystkich w Chronopolis.

Warner Bros. Interactive Entertainment udostępniło nowy trailer LEGO Marvel Super Heroes 2, skupiający się na jednym z Superzłoczyńców. Kang the Conqueror zdołał ukraść liczne miasta, podróżując przez czas i przestrzeń, a następnie uformował z nich Chronopolis. Celem Kanga jest podbić cały świat.

Podczas Comic-Conu, TT Games ujawniło również nową postać stworzoną przy współpracy z Marvel Games - połączenie Carnage i Venoma. W ten sposób powstał nowy Superzłoczyńca, Carnom, który wcześniej nie istniał w uniwersum Marvela i jest unikatowy dla LEGO Marvel Super Heroes 2.

TT Games ogłosiło również szereg innych postaci, które pojawią się w grze: Howard the Duck (wersja Iron Duck), Gwenpool, Vulture, Cosmo the Spacedog, Doctor Octopus, Forbush Man, Greenskyn Smashtroll i Throg, którzy wystąpią obok Medusy i Lockjawa.

LEGO Marvel Super Heroes 2 ukaże się 14 listopada na PC, PS4, Xboksie One i Switchu.

Avengers wracają do Fortnite w specjalnym wydarzeniu
"Wojna domowa" pierwszą oficjalną powieścią Marvela w Polsce
LEGO Movie 2 Videogame już dostępne - czas wyruszyć w kosmos i pomóc Emmetowi uratować przyjaciół!
Marvel: Ultimate Alliance 3 The Black Order oficjalnie zapowiedziane
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.