Informacje

RuneScape i Old School RuneScape trafią na urządzenia mobilne

... Małgorzata Trzyna

W obie wersje będzie można grać na przemian na urządzeniach mobilnych i PC.

RuneScape i Old School RuneScape trafią na urządzenia mobilne - obrazek 1

Jagex ogłosił, że na urządzenia mobilne trafi RuneScape i Old School RuneScape, kiedy tylko uda się uzyskać interoperacyjność. Będzie to pierwszy przypadek przeniesienia mainstreamowego MMORPG z PC na urządzenia mobilne, przy umożliwieniu gry na obu platformach na zmianę. Gracze będą mogli nie tylko przesiadać się wedle woli na smartfony / tablety lub PC, ale też przenosić istniejące postacie i kontynuować rozgrywkę.

- Wierzymy, że przenoszenie naszych gier tam, gdzie życzą sobie tego użytkownicy, ma sens - podkreśla szef Jagex, Phil Mansell. - Ostatnie ankiety przeprowadzone wśród nich pokazały, że aż 90% aktywnych graczy i 64% graczy, którzy grali dawniej, zamierza grać na urządzeniach mobilnych.

Old School RuneScape zadebiutuje na urządzeniach mobilnych tej zimy, natomiast RuneScape niedługo później, na początku roku 2018. Zainteresowane osoby mogą zarejestrować się na stronie RuneScape, by otrzymywać na bieżąco informacje o mobilnych wersjach i mieć szansę na wzięcie udziału w zamkniętych beta-testach.

RuneScape i Old School RuneScape trafią na urządzenia mobilne - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?