Informacje

Ryan Reynolds głównym bohaterem w ekranizacji Rainbow Six?

... Katarzyna Dąbkowska

Trwają luźne rozmowy na ten temat.

Ryan Reynolds głównym bohaterem w ekranizacji Rainbow Six? - obrazek 1

Serwis Deadline podał do wiadomości, że w planach wciąż jest ekranizacja książki Toma Clancy'ego – Rainbow Six, znanej w Polsce pod tytułem Tęcza Sześć. Z informacji wynika, że w postać głównego bohatera może się wcielić Ryan Reynolds, aktor znany chociażby z filmów Deadpool czy Wieczny student.

Do końca nie wiadomo, czy Reynolds faktycznie wcieli się w postać Johna Clarka. Aktualnie trwają luźne rozmowy na ten temat. Ryan jest jednak brany pod uwagę. Oznacza to, że film jest jeszcze we wczesnym stadium produkcji i raczej nieprędko trafi na ekrany kin.

Plotki o powstawaniu ekranizacji książki, która dała podwaliny pod serię gier Rainbow Six, krążą od 2004 roku. Scenariuszem do filmu zajmą się Josh Appelbaum oraz Andre Nemec. Producentem natomiast będzie Akiva Goldsman. Przypomnijmy, że Ubisoft ma w planach kilka innych filmów związanych z popularnymi seriami gier. Na liście są między innymi Far Cry czy Watch Dogs. Nie tak dawno na ekrany kin trafił film na podstawie serii Assassin's Creed.

Ryan Reynolds głównym bohaterem w ekranizacji Rainbow Six? - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?