Informacje

Battlestar Galactica Deadlock na godzinnym pokazie

... LM

Twórcy zaprezentowali potyczki pomiędzy frakcjami i wyjaśnili podstawowe mechanizmy rozgrywki.

Slitherine Games przeprowadziło niespełna godzinny stream z gry Battlestar Galactica Deadlock na którym po raz pierwszy zaprezentowano pierwszy zapis rozgrywki. Oczywiście gameplay był na bieżąco komentowany przez twórców, którzy postarali się wyszczególnić i pokazać najważniejsze aspekty rozgrywki w nadchodzącej strategii kosmicznej.

Na dołączonym do wiadomości materiale możecie zobaczyć potyczki pomiędzy wrogimi frakcjami. Te polegają przede wszystkim na wydawaniu rozkazów naszym jednostkom. Poza tym warto zaznaczyć, że walka będzie odbywała się z podziałem na tury, gdzie wszyscy przeciwnicy będą wykonywać swoje działania jednocześnie. Każda jednostka wchodząca w skład naszej floty będzie opisana wieloma statystykami, których wartości będą miały kluczowy element dla rozgrywki głównie poprzez odpowiednie pozycjonowanie ich na polu bitwy. Warto również zaznaczyć, że świat przedstawiony w Battlestar Galactica Deadlock będzie w pełni trójwymiarowy, więc poza odległością pomiędzy statkami trzeba będzie także zwracać uwagę na różnicę w ich wysokości na polu bitwy.

Battlestar Galactica Deadlock ukaże się jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Za produkcję gry odpowiada studio Black Lab Games.

Najnowsze
Lubisz nas?