Informacje

Diablo III - Przebudzenie Nekromantów już dostępne

... Małgorzata Trzyna

Nekromanci powracają, by ruszyć do walki przeciwko demonom z Płonących Piekieł.

Diablo III - Przebudzenie Nekromantów już dostępne - obrazek 1

Blizzard Entertainment ogłosił, że pakiet Przebudzenie Nekromantów, wprowadzający do Diablo III: Reaper of Souls kultową klasę nekromantów, jest już dostępny w wersji cyfrowej na PC, PS4 i Xboksie One.

Nekromanci to prawdziwi mistrzowie mrocznych sztuk, którzy korzystają z mocy krwi i kości, by wskrzesić nieumarłych stronników ze szczątków zabitych wrogów. Muszą przywrócić równowagę między siłami życia i śmierci w Sanktuarium, i nie zawahają się przed wysadzeniem tysięcy demonicznych trupów, by osiągnąć swój cel.

- Ogromnie cieszy nas, że możemy świętować 20-lecie Diablo, odświeżając jedną z najpopularniejszych klas na potrzeby pakietu Przebudzenie Nekromantów - powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. – Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć nowe pokolenie nekromantów grasujące w trybie przygodowym, odkrywające nowe konfiguracje postaci i wysadzające zwłoki w Głębokich Szczelinach na terenie całego Sanktuarium.

W pakiecie Przebudzenie Nekromantów, poza nową klasą postaci, znalazły się:

  • Zwierzak - groteskowy Niedokończony golem;
  • Element ozdobny - Skrzydła Strażnika Krypt dla wszystkich postaci w Diablo III;
  • Dwa dodatkowe miejsca na postacie;
  • Dwie zakładki skrytki (tylko na PC);
  • Portret, sztandar, symbol i akcent nekromantów oraz proporzec Mistrza Krwi.

Warto również dodać, że gracze, którzy dopiero rozpoczną swą przygodę z Diablo III na konsolach, mogą sięgnąć po zestaw Eternal Collection, czyli cyfrowy pakiet zawierający Diablo III, dodatek Reaper of Souls i Przebudzenie Nekromantów.

Najnowsze
Lubisz nas?