E3 2017: Lot nad kukułczym gniazdem, krwiożercze ryby i wesoła mysz - zestaw gier na PSVR

Patryk Purczyński
2017/06/13 03:53
0
0

Na PSVR szykowane są naprawdę osobliwe produkcje. Zapraszamy na szybki przegląd tych, które zostały pokazane na konferencji Sony na E3.

E3 2017: Lot nad kukułczym gniazdem, krwiożercze ryby i wesoła mysz - zestaw gier na PSVR

Skyrim na PSVR nie jest jedynym tytułem, którym Sony podczas swojej konferencji poprzedzającej targi E3 zachęcało nas do zainwestowania w gogle. Supermassive Games przygotowuje Inpatient, produkcję, której akcja toczy się na oddziale psychiatrycznym. Przekaz trailera od razu przywodzi na myśl słynny film Milosa Formana, Lot nad kukułczym gniazdem.

Drugą zaprezentowanych VR-owych produkcji Supermassive Games było Bravo Team. Materiał pokazał dużo strzelania (choć niewiele akcji), ale tak naprawdę nie zdradził na kogo oddział w ogóle marnuje swoją amunicję i o co w tym całym przedsięwzięciu chodzi.

Bardziej przejrzysty był zwiastun Monster of the Deep: Final Fantasy XV. Ekipa z RPG-a Square Enix postanowiła udać się na ryby. Początkowo trafiają się niewielkie okazy, ale z czasem udaje się natrafić na bardziej okazałe sztuki. Tylko czy aby na pewno jest to dobra wiadomość? Premiera gry zaplanowana jest na 17 września.

GramTV przedstawia:

Polyarc właścicielom PSVR zaproponuje Moss. Jest to gra o małej, białej myszce, która musi stawić czoła dużo większym i groźnym przeciwnikom. Jak sobie z nimi poradzi? Tego poniższy zwiastun nie pokazał, ale biorąc pod uwagę zaprezentowaną stylistykę nie spodziewalibyśmy się raczej krwawej jatki.

Playful pracuje nad barwną platformówką Star Child. Na tym etapie niestety niewiele o niej wiadomo, dlatego zostawiamy Was z poniższym trailerem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!