Informacje

E3 2017: w Far Cry 5 pies przechwyci broń od nieprzyjaciela! Zobacz nowe wideo

...

Pokaz Far Cry 5 na konferencji Ubisoftu nie zawiódł. Wygląda na to, że twórcy kładą nacisk na zabawę w kooperacji - i to dobrą zabawę.

E3 2017: w Far Cry 5 pies przechwyci broń od nieprzyjaciela! Zobacz nowe wideo - obrazek 1

Amazing Grace wybrzmiało w trailerze Far Cry 5 zaprezentowanym podczas E3 2017, wywołując dreszcze na całym ciele. Materiał pokazał niewiele, ale zbudował klimat jak należy. Potem nastąpił drugi pokaz - i tu dostaliśmy mięso, na które tak czekaliśmy. Wymiana ognia z udziałem prawdziwego legionu samobójców zabójców też zrobiła wrażenie.

Oto mamy bowiem bojowników o naprawdę zróżnicowanych umiejętnościach. Grace Armstrong rozprawia się z wrogiem z odległości, przy użyciu karabinu snajperskiego; Boomer świat przemierza na czterech łapach, ale przeciwnika powala jak mało kto - i jeszcze wyrywa mu przy tym broń z rąk; Nick Rye to specjalista od ostrzału z powietrza, robi to z uśmiechem na ustach; jest też oczywiście sterowany przez gracza główny bohater, który po prostu lubi znaleźć się w samym centrum akcji.

Tak oto przyjaciele do wynajęcia podbijają Hope County w stanie Montana. Gracze posiadający pecety, Xboksa One lub PlayStation 4 będą mogli do nich dołączyć 27 lutego przyszłego roku. Na ten dzień Ubisoft wyznaczył bowiem premierę Far Cry 5.

E3 2017: w Far Cry 5 pies przechwyci broń od nieprzyjaciela! Zobacz nowe wideo - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?