E3 2017: Assassin's Creed: Origins w czterech edycjach specjalnych; tak wyglądają drzewka rozwoju!

Patryk Purczyński
2017/06/12 13:26

Assassin's Creed: Origins trafi do sklepów w różnych edycjach. Już teraz można się też przyjrzeć drzewkom rozwoju poszczególnych klas dostępnych w grze.

E3 2017: Assassin's Creed: Origins w czterech edycjach specjalnych; tak wyglądają drzewka rozwoju!

Ubisoft poinformował, że Assassin's Creed: Origins ukaże się w czterech edycjach specjalnych. Znajdują się one w cenowym przedziale 70-120 dolarów. Poznajcie ich składy:

  • Bonus do zamówień przedpremierowych - każdy, kto zamówi którąkolwiek edycję gry przed premierą otrzyma misję Secrets of the First Pyramids
  • Edycja Deluxe (70 dolarów) - zawiera misję morską Ambush at Sea i Desert Cobra Pack, w skład którego wchodzą buława Eye of Apep, tarcza Legendary Snake, strój Desert Cobra, kompana, miecz Fang Sickle i trzy punkty umiejętności
  • Złota Edycja (110 dolarów) - w jej skład wchodzi zawartość Edycji Deluxe i Season Pass
  • Złota Edycja Steelbook (110 dolarów) - dostępna wyłącznie z fizyczną kopią gry, wydaną w steelbooku (z zawartością Złotej Edycji). Obejmuje jedynie wersje konsolowe
  • Boska Edycja Kolekcjonerska (120 dolarów) - dostępna wyłącznie w formie fizycznej; zawiera artbook, ścieżkę dźwiękową, 10-calową figurkę głównego bohatera Bayeka, fizyczną kopię mapy świata gry i zawartość Edycji Deluxe. Obejmuje jedynie wersje konsolowe

Dla fanów Assassin's Creed: Origins mamy jeszcze jedną gratkę. Serwis GameSpot dotarł do drzewek rozwoju poszczególnych klas postaci w nowej odsłonie serii. Ubisoft postanowił nadać grze nieco bardziej RPG-owy charakter. Stąd będziemy mieli do czynienia z podziałem na trzy klasy: łowca, wojwonik i wieszcz. Każda z nich ma przypisane tylko do siebie umiejętności.

Łowca to klasa dla graczy preferujących walkę na dystans, z wykorzystaniem łuku. Część umiejętności przypisana jest dodatkowo Senu, orła głównego bohatera, który potrafi zlokalizować przeciwników i interesujące nas punkty na mapie. Wojownik korzysta z mniej wyszukanych metod - jego główną zaletą jest ogromna siła, która przydaj się w bezpośredniej walce. Wieszcz potrafi natomiast wykorzystać rozmaite triki i narzędzia. Z całej trójki będzie najlepszy w odwracaniu uwagi przeciwnika, np. dzięki zasłonom dymnym.

GramTV przedstawia:

Każda z dostępnych umiejętności została krótko opisana w grze, a GameSpot udostępnił screeny właśnie z tymi charakterystykami. Możecie je już podziwiać w naszej galeii. Assassin's Creed: Origins pierwszy raz pokazał Microsoft na swojej konferencji na E3. Dziś możemy liczyć na więcej - o 22.00 rusza bowiem konferencja Ubisoftu.

Komentarze
7
lis_23
Gramowicz
12/06/2017 17:33

Moim zdaniem, podstawka w wersji pudełkowej będzie kosztować ok. 200 zł. Ja tylko czekam, czy będzie u nas EK i czy będzie także na PC.

kobra630
Gramowicz
12/06/2017 17:03
Ragoon napisał:

W skrócie, jeżeli chcesz zagrać w pełną grę a nie jej ułamek, zapłać 410zł. Niech ubi już umrze..

 

Ceny w dniu premiery zawsze są wysokie. Co do ceny na polskiej wersji sklepu ubi (wersja gry PC wersja cyfrowa) złota edycja kosztuje 359,90 zł, deluxe 279,90 zł a standardowa 249,90 zł. Najbardziej opłacalną wersją jest Złota edycja ze względu na fakt, że można użyć przy zakupie "20% off with 100 Club Units"; i tu mamy proste obliczenie 359,90 zł - 20%(71,98 zł) = 287,92 zł. Tak oto właśnie każdy zainteresowany tą produjcją może sobie tanio nabyć tą grę w dystrybucji cyfrowej po dość "przystępnej" cenie jak na dzień premiery.

lis_23
Gramowicz
12/06/2017 16:07
38 minut temu, Ragoon napisał:

W skrócie, jeżeli chcesz zagrać w pełną grę a nie jej ułamek, zapłać 410zł. Niech ubi już umrze..

Gdzie jest tak powiedziane, napisane?

W sklepie Ubi ZAWSZE było i jest drożej, dlatego trzeba poczekać na oferty normalnych sklepów i dopiero wtedy oceniać.

Ragoon
Gramowicz
12/06/2017 15:27

W skrócie, jeżeli chcesz zagrać w pełną grę a nie jej ułamek, zapłać 410zł. Niech ubi już umrze..

lis_23
Gramowicz
12/06/2017 14:44

Zaraz, zaraz ... EK tylko na konsole? To jakaś nowa moda? Do tej pory Ubi zawsze wydawał kolekcjonerki na PC, choć ostatnio nie są one aż tak dostępne, jak kiedyś ... Posiadam wszystkie EK poprzednich części i teraz może się okazać, że nie będę miał szans na najnowszą. Cóż, myślę, że dzisiaj na konferencji Ubi się wiele wyjaśni.

Śmieszy mnie jednak fakt, iż niektóre serwisy piszą, iż gra nie ukaże się w wersji fizycznej, tylko pod postacią cyfrową - to normalne, że na razie promują sklep Ubi, żeby najwięksi napaleńcy zamówili pre order po wyższej cenie a potem i ceny spadną i będzie wersja pudełkowa, na 100%.

Rolamonx
Gramowicz
12/06/2017 14:32

Mnie dziwi wydanie tych 3 najlepszych edycji tylko dla konsol :O WTF?

MKCafe
Gramowicz
12/06/2017 13:52

Znowu kolekcjonerka bez season passa? A myślałem, że wraz z syndicatem poszli po rozum do głowy... =_=