Bethesda pracuje nad grą AAA w modelu free-to-play

LM
2017/06/06 12:07
4
0

Na stronie Zenimax pojawiła się oferta pracy dla osoby, która opracuje i wdroży koncepcję mikropłatności do produkowanej gry.

Bethesda pracuje nad grą AAA w modelu free-to-play

Wszystko wskazuje na to, że Bethesda pracuje nad nowym tytułem AAA, który będzie udostępniony w modelu free-to-play z opcjonalnymi płatnościami.Takie wnioski możemy wysunąć po ofercie pracy, jaka pojawiła się na oficjalnej stronie Zenimax Media. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za opracowanie koncepcji monetyzacji produkowanej gry i późniejszym wdrażaniu strategii w życie. W ofercie nie wskazano konkretnego tytułu lub chociażby gatunku, jednym słowem niczego, co byłoby wyraźną poszlaką prowadzącą do jednej z ze znanych marek Bethesdy.

GramTV przedstawia:

Możemy zatem spekulować, że nowa produkcja będzie nawiązywać do znanego uniwersum jak np. Fallout Shelter, albo będzie zupełnie czymś nowym. Moim zdaniem pierwsza opcja jest o wiele bardziej prawdopodobna, ale dopiero konferencja Bethesdy zaplanowana na 4:00 czasu polskiego w poniedziałek 12 czerwca rzuci nieco więcej światła na całą sprawę. A przynajmniej powinna.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
06/06/2017 17:59

nowy TES... błagam...

Sinirio
Gramowicz
06/06/2017 17:22

TESO ma słaby system mikropłatności a crown cates rozzłościły wielu ludzi, wiec stawiam na to.

Jest też opcja "Starfield". prawdopodobnie zostanie pokazany na E3, a znak towarowy został zastrzeżony też na gry mobilne, więc gra mobilna towarzysząca dużej grze jak Fallout Shelter też jest opcją.

MisioKGB
Gramowicz
06/06/2017 13:10

Błagam, dajcie jakieś fajne AAA.
Trwa Wczytywanie