News

Nadjeżdża Need for Speed Payback - premiera 10 listopada

Małgorzata Trzyna, 02.06.2017 15:31 7

Naszym celem będzie zyskać szacunek półświatka Fortune Valley i położyć kres rządom podstępnego kartelu Familia.

Na początku maja Ghost Games ogłosiło, że nowy Need for Speed ukaże się jeszcze w tym roku, dodając przy okazji, że gra nie będzie wymagać stałego połączenia z siecią. Dziś poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących nowej odsłony serii, zatytułowanej Need for Speed Payback.

- Need for Speed powróci w tym roku i będzie stanowić niespodziankę dla fanów wyścigów - powiedział producent wykonawczy, Marcus Nilsson. - Nie omieszkamy dostarczyć im wszystkiego, co kochają w tej serii – niezrównanych możliwości modyfikacji, imponującej kolekcji samochodów, emocjonujących wyścigów i gonitw w otwartym świecie – ale w Need for Speed Payback wzbogaciliśmy te elementy o zupełnie nową efektowną zawartość. Przedstawiamy nasze spojrzenie na współczesne gry wyścigowe: interesującą opowieść, różne postacie, w które można się wcielić, zróżnicowane misje i trzymające w napięciu wydarzenia.

W Need for Speed Payback przeniesiemy się do Fortune Valley, gdzie przestępczym podziemiem, kasynami i skorumpowanymi glinami rządzi kartel Familia. Celem jest zyskać uznanie półświatka przez wygrywanie w rozmaitych wyścigach. Nasza ekipa - Tyler, Mac i Jess - musi zwyciężyć w licznych wyzwaniach, by móc wziąć udział w finalnym wyścigu i położyć kres rządom Familii.

W świecie gry znajdziemy porzucone samochody należące do pięciu klas (wyścig, drift, teren, drag, ucieczka), z których będziemy mogli zbudować idealne bryki, poprawiając ich osiągi za pomocą zdobytych lub zakupionych części. W grze będzie można również dostosowywać wygląd aut do własnych preferencji.

Need for Speed Payback pozwoli ścigać się z policją i innymi kierowcami w mieście i po bezdrożach, wśród kanionów, pustyń i gór. Co ciekawe, aby pomnożyć wygraną i zarobić więcej w wyścigu, będziemy mogli podbić stawkę - choć warto uważać, by nie przegrać wszystkiego. Prócz kampanii, gra zaoferuje możliwość rywalizowania przez sieć z innymi graczami. Korzystając z rekomendacji Autologa, będziemy mogli ścigać się online nie tylko ze znajomymi, a dzięki rankingom sprawdzimy, jak wypadamy na tle innych.

Gra ukaże się w pełnej, polskiej wersji języowej. Produkcja zmierza na PC, PS4 i Xboksa One, a premierę zaplanowano na 10 listopada 2017.

Gracze, którzy sięgną po edycję Deluxe, uzyskają wcześniejszy dostęp do gry (7 listopada), zaś abonenci EA Access lub EA Origins przetestują grę już 2 listopada.

najnowsze