Informacje

Argo - darmowa sieciowa strzelanka od Bohemia Interactive ukaże się w czerwcu

... LM

Gra zaoferuje kilka trybów, w których gracze będą mogli rywalizować między sobą lub połączyć siły w walce ze sztuczną inteligencją.

Studio Bohemia Interactive ogłosiło, że 22 czerwca ukaże się darmowa sieciowa strzelanka – Argo. O grze mogliście słyszeć jeszcze w tamtym roku, gdyż studio udostępniło graczom prototyp produkcji. Ten spotkał się z dużym zainteresowaniem, co skłoniło twórców do rozbudowania go do pełnoprawnej gry, która zostanie udostępniona za darmo na platformie Steam i za pośrednictwem Bohemia Store. Co więcej, w grze nie uświadczymy też mikropłatności poza możliwością jednorazowego zakupu specjalnej paczki z kosmetycznymi dodatkami, którymi postanowimy wesprzeć twórców.

W czasie rozgrywki trafimy na rozległą wyspę Malden, która nawiązuje do terenów znanych z gry Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Jako użytkownicy będziemy mogli pokusić się o stworzenie własnych scenariuszy, ale twórcy przygotowali też kilka własnych m.in. Clash, w którym dziesięciu graczy podzielonych na dwie drużyny będzie ze sobą walczyć, a także Combat Patrol, który wymaga współpracy nawet dziesięciu graczy w zrealizowaniu losowych celów i walce z kierowanymi przez sztuczną inteligencję przeciwnikami. Po każdym meczu otrzymamy punkty doświadczenia, które pozwolą uzyskać dostęp do nowego wyposażenia.

Rzućcie okiem na dołączone do wiadomości zapowiedzi poszczególnych scenariuszy.

Argo - darmowa sieciowa strzelanka od Bohemia Interactive ukaże się w czerwcu - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?