Czy tak wygląda główny bohater Assassin's Creed: Origins? Jest kolejny przeciek

Patryk Purczyński
2017/05/31 16:26

GameStop udostępnił zdjęcie koszulki z motywem z Assassin's Creed: Origins przedstawiające potencjalnie głównego bohatera gry.

Czy tak wygląda główny bohater Assassin's Creed: Origins? Jest kolejny przeciek

Ba Yek - tak potencjalnie nazywa się główny bohater Assassin's Creed: Origins. Jego wizerunek przedstawia zdjęcie koszulki z motywem z gry. Asasyn uzbrojony jest w łuk, tarczę oraz oczywiście ukryte ostrza przy nadgarstkach. Poza tym strój jest zbliżony do tego, które nosili bohaterowie wcześniejszych części serii. Co ciekawe, postać widoczna na t-shircie przypomina te z wcześniejszych przecieków.

Do tej pory w sieci pojawiło się wiele informacji na temat nowego Assassin's Creeda, początkowo znanego jako AC: Empire, a od niedawna kryjącego się pod tytułem AC: Origins. Jak dotąd Ubisoft oficjalnie potwierdził jednak tylko jedną wiadomość - że gra ukaże się w bieżącym roku fiskalnym. Możemy się spodziewać jej szczegółowej prezentacji na tegorocznych targach E3. Przypomnijmy, że francuska firma na wielką scenę wyjdzie w poniedziałek, 12 czerwca, o godz. 22.00.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
UnEsCo
Gramowicz
01/06/2017 13:36

Ezio, Edzio, Arno a teraz.... Bajka XD sądzę że tam muszą się dziać niezłe zakulisowe wiksy przy wymyślaniu imion dla głównych bohaterów serii