News

Prey ukończony w niecałe 13 minut

LM, 09.05.2017 09:50 11

Tak, rekord o którym wspominaliśmy wczoraj już nie zrobi na nikim wrażenia.

Jak zapewne wiecie, jeszcze wczoraj informowaliśmy, że najnowszą produkcję studia Arkane da się ukończyć w niecałe 45 minut. Cóż, jeśli uważaliście to za krótki czas, to musicie wiedzieć, że rekord ten został już pobity, a poprzeczka wisi teraz znacznie wyżej. Według rankingu serwisu Speedrun.com gracz o pseudonimie CreeperHntr ukończył grę w czasie 12 minut i 43 sekund, jeśli pominiemy na liczniku czas ładowania poziomów. Jego wyczyn możecie oglądać na materiale dołączonym do wiadomości, oczywiście pod warunkiem, że nie straszne Wam spojlery.

Warto mieć na uwadze, że osiągnięcie tak absurdalnych rezultatów dla najnowszego Preya nie byłoby możliwe bez wykorzystania szeregu błędów. Niewykluczone, że wraz z kolejnymi aktualizacjami pewne furtki zostaną zamknięte na dobre, więc gracze prześcigają się w ustanawianiu światowego rekordu, dopóki jest to możliwe.

Prey ukazał się 5 maja na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli spodobał Wam się BioShock, to zdaniem Piotra, najnowszy Prey z pewnością trafi w Wasze gusta.

najnowsze

Overwatch z funkcją replay

Gracze będą mogli odtwarzać przebieg 10 ostatnich meczów z perspektywy dowolnej postaci.