Informacje

Blizzard ujawnia szansę na zdobycie legendarnych kart w Hearthstone

... LM

Na oficjalnej Chińskiej stronie Zamieci pojawiła się liczba pakietów, które musimy otworzyć, żeby zgarnąć legendarną kartę.

Blizzard ujawnia szansę na zdobycie legendarnych kart w Hearthstone - obrazek 1

W myśl Chińskiego prawa świadczący usługi w obrębie Państwa Środka Blizzard udostępnił na swojej stronie informacje związane z szansą na zdobycie określonych typów kart w Hearthstone. Wcześniej takie same dane udostępnił w odniesieniu do skrzynek w grze Overwatch. Serwis PC Gamer skorzystał z Tłumacza Google, żeby wyjaśnić sprawę i okazało się, że szansa, na otrzymanie przynajmniej jednej rzadkiej karty jest stuprocentowa dla każdego pakietu i nie ma tutaj co dywagować. Jednakże zgodnie z informacjami na Chińskiej stronie Blizzarda, na każde 5 otwartych pakietów co najmniej jeden powinien zawierać kartę epicką, a otwarcie 20 pakietów powinno zapewnić nam jedną legendarną kartę.

Co więcej, niejednoznacznie potwierdzono, że jeśli przez dłuższy czas nie wypadła nam legendarna karta, to rosną nasze szanse na zdobycie takowej. Oczywiście, nawet jeśli mamy to na piśmie, to nie mamy gwarancji, że taki sam system obowiązuje poza Chinami. Dajcie znać, jak działa to Waszym zdaniem i jak często cieszycie się z legendarnych kart.

Najnowsze
Lubisz nas?