News

The Long Dark z datą premiery

LM, 05.05.2017 15:30 0

Twórcy ujawnili, że gra ukaże się także na konsoli PlayStation 4.

Studio Hinterland poinformowało o swoich planach dotyczących The Long Dark, które od września 2014 roku działa w usłudze Steam Early Access. Już 1 sierpnia produkcja zostanie zaktualizowana do finalnej wersji i ukaże się na komputerach osobistych i Xboksie One. Tego samego dnia gra zadebiutuje na PlayStation 4, o czym wcześniej nie wspomnano. Poza tym dowiedzieliśmy się sporo na temat zmian, które związane są z jej oficjalną premierą.

1 sierpnia The Long Dark zostanie wzbogacone o tryb fabularny – Wintermute – który będzie składać się z pięciu epizodów. Na premierę dostępne będa tylko dwa, a kolejne ukażą się nieco później i jeśli taka forma narracji spodoba się graczom, to w przyszłości studio Hinterland stworzy kolejne sezony. Nie wiemy ile czasu potrzebne będzie na ukończenie całej kampanii, ale przejście dwóch startowych epizodów ma dostarczyć 6 – 10 godzin zabawy. Poza nowinkami fabularnymi gra zostanie wzbogacona o dodtkowe opcje graficzne czy interfejs. Pojawi się także ulepszony system zapisu gry i możliwość tworzenia map. Z gry zniknie też masa błedów, a sama produkcja będzie nieco lepiej zoptymalizowana.

najnowsze

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia #1

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia zbiera w szybki skrót wszystkie najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia w branży PC.