Informacje

Darksiders 3 - wyciekły informacje i pierwsze screeny

... Małgorzata Trzyna

W Darksiders 3 zagramy jako czarodziejka Fury, która za pomocą magii i bicza chce przywrócić na Ziemi równowagę między dobrem a złem.

Darksiders 3 - wyciekły informacje i pierwsze screeny - obrazek 1

Na stronie Amazon pojawiły się pierwsze informacje i screeny z Darksiders 3. W trzeciej części zagramy kolejnym Jeźdźcem Apokalipsy - nieprzewidywalną i enigmatyczną czarodziejką imieniem Fury, która posługuje się biczem. Jej celem jest pokonanie Siedmiu Grzechów Głównych i ich sług, by przywrócić równowagę między dobrem a złem na Ziemi. Fury przyjmuje różne formy, zyskując w ten sposób dostęp do różnych rodzajów broni i umiejętności. W grze przemierzymy rozległy świat, od wyżyn niebios po czeluście piekielne.

W poprzednich częściach graliśmy jako War (Wojna) i Death (Śmierć). Czwartym Jeźdźcem w świecie Darksiders jest Strife.

Za Darksiders 3 odpowiada Gunfire Games, założone przez ludzi, którzy pracowali nad Darksiders w Vigil Games, należącym do THQ. Po bankructwie THQ prawa do marki wykupiło Nordic Games (obecnie THQ Nordic), które wydało niedawno remastery dwóch pierwszych części.

Gra zmierza na PC, PS4 i Xboksa One. Jako wstępną datę premiery podano ostatni dzień grudnia 2018. Oficjalnej zapowiedzi możemy spodziewać się wkrótce.

Darksiders 3 - wyciekły informacje i pierwsze screeny - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?