Blizzard - sesja Q&A dotycząca DLC Rise of the Necromancer

LM
2017/04/30 20:00
4
0

Chcecie wiedzieć jaki los czeka grę i co zmieni się po premierze DLC Przebudzenie Nekromantów? Zapytajcie sami.

Blizzard - sesja Q&A dotycząca DLC Rise of the Necromancer

Jeśli z niepokojem śledzicie rozwój najnowszej odsłony kultowej serii hack'n'slahy Blizzarda, to z pewnością zainteresuje Was fakt, że już w najbliższą środę odbędzie się sesja Q&A z pracownikami Zamieci. Projektant gry Travis Day i twórca efektów graficznych w grze — Julian Love odpowiedzą na wiele pytań nurtujących fanów Diablo III związanych z premierą zapowiedzianego na ostatnim Blizzconie DLC – Przebudzenie Nekromantów. Sesja odbędzie się w środę 3 maja o godzinie 23.00 czasu polskiego i będzie transmitowana na oficjalnym kanale gry w serwisie Twitch, a także za pośrednictwem profilu Diablo na Facebooku. Pytania możecie zadawać w specjalnym wątku na forum Blizzarda, a także tweetując do twórców z wykorzystaniem hasztaga #D3QA.

GramTV przedstawia:

DLC Przebudzenie Nekromantów wprowadzi do gry klasę Nekromanty, którą znamy z poprzedniej odsłony serii. Pakiet zawartości ma ukazać się jeszcze w tym roku i być może zapowiedziana sesja Q&A rzuci nowe światło na związane z nim nowinki i przybliży nam ostateczną datę premiery.

Komentarze
4
MisticGohan_MODED
Gramowicz
01/05/2017 14:53

A tak serio to co niby ma się zmienić po tym płatnym dlc ? xp

Usunięty
Usunięty
01/05/2017 11:41

A ja zwiekszenie szansy na wypadniecie Primals i Ancient. Po wbiciu 70 poziomu Głębokiej Szczeliny postacią sezonową gra traci jakikolwiek sens. Robienie wyzwań ala "Ukończ V aktów w godzinę" lub "Ubij 20 bossów w 20 minut" to już rzeczy dla masochistów. Nie ma nic co mogłoby zatrzymać gracza, chyba że ktoś chce grać innymi postaciami.

Usunięty
Usunięty
01/05/2017 08:36

Już widzę, jak odpowiadają na to pytanie: "Patrząc na patch 3.0.0 do Path of Exile, czy nie sądzicie, że żadanie zapłaty za wasze DLC nie okaże się PR-owym samobójstwem?"
Trwa Wczytywanie