Informacje

Microsoft ujawni konsolę Project Scorpio na targach E3

... LM

Już za dwa miesiące poznamy cenę, wygląd i nazwę konsoli.

Microsoft ujawni konsolę Project Scorpio na targach E3 - obrazek 1

To, co do tej pory pozostawało jedynie w sferze spekulacji, staje się faktem. Gigant z Redmond oficjalnie potwierdził, że przed rozpoczęciem targów E3 odbędzie się specjalna prezentacja, na której zostanie ujawniona konsola znana obecnie jako Project Scorpio. Poznamy wtedy jej oficjalną nazwę, cenę a także zobaczymy jak będzie wyglądać model, który trafi do masowej dystrybucji. Przedstawiciele Microsoftu odpowiedzą też na wszystkie związane z nią pytania.

Przypomnijmy, że tegoroczne targi rozpoczną się 13 czerwca i potrwają trzy dni, a prezentacje największych koncernów odbywają się w tygodniu poprzedzającym właściwą imprezę. W tym roku konferencja Microsoftu rozpocznie sie 11 czerwca około godziny 23.00 polskiego czasu.

W ubiegłym tygodniu Microsoft ujawnił oficjalną specyfikację konsoli, a także materiał, który pokazuje jej możliwości pod kątem wydajności w grach. Cóż, największą niewiadomą jest oczywiście cena, która prawdopodobnie przekroczy kwotę, którą musimy wyłożyć na najnowszą konsolę Sony. Drugą sprawą jest polityka wydawnicza, która obecnie nie zachęca do przesiadki na sprzęt Microsoftu, tym bardziej że wraz z pojawieniem się usługi Xbox Play Anywhere, większość z nich przestała być tytułami ekskluzywnymi. Pozostaje czekać i liczyć, że w tym roku Microsoft szykuje coś konkretnego.

Microsoft ujawni konsolę Project Scorpio na targach E3 - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?