Blizzard Collectibles - w tym oficjalnym, ekskluzywnym sklepie kupisz ciekawe figurki. Cena poraża!

Katarzyna Dąbkowska
2017/03/29 11:00
0
0

Na liście znajdują się m.in. kolekcjonerskie figurki postaci z Overwatch czy Warcrafta.

Blizzard Collectibles - w tym oficjalnym, ekskluzywnym sklepie kupisz ciekawe figurki. Cena poraża!

Blizzard otworzył ekskluzywny sklep dla kolekcjonerów. W Blizzard Collectibles kupimy aktualnie ciekawe figurki i przedmioty kolekcjonerskie. Nie będą one jednak należały do najtańszych, więc jeśli chcecie w nie zainwestować, spodziewajcie się sporych wydatków.

Na liście pierwszych produktów w dziale Blizzard Collectibles znalazły się między innymi figurki Smugi oraz Żniwiarza z Overwatch. Obie kosztują 150 dolarów. Prócz tego w ekskluzywnym sklepie znaleźć można figurkę Illidana oraz Groma Hellscreama. Koszt zakupu jednej takiej figurki to 350 dolarów. Miłośnicy Hearthstone'a mogą zakupić także specjalną skrzynkę za 225 dolarów. Niedługo w Blizzard Collectibles pojawi się także figurka Trupiej Wdowy (150 dolarów).

GramTV przedstawia:

Jeśli się skusicie na taki towar, możecie zamówić go pod tym adresem. Warto jednak pamiętać, że do zakupu należy doliczyć koszt przesyłki, który wyniesie przynajmniej kilkanaście dolarów. W przypadku niektórych figurek należy się także zalogować do serwisu ze względu na ograniczoną liczbę sprzedawanych przedmiotów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!