Premiera Routine przesunięta o kolejne miesiące

LM
2017/03/24 12:30

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze poczekamy na produkcję studia Lunar Software.

Premiera Routine przesunięta o kolejne miesiące

GramTV przedstawia:

Okazuje się, że premiera debiutanckiej gry studia Lunar Software zaliczy kolejną obsuwę. Tym razem twórcy nie wskazują jednak nawet zbliżonej daty premiery. Obiecują, że poinformują o jej terminie w najbliższych miesiącach, czyli ostatecznie nie wiemy nic. Wszelkie opóźnienia tłumaczą faktem, że grę będzie można przejść na dwa sposoby. O ile pierwszy scenariusz działa bez zarzutów, to druga linia wymaga jeszcze poprawek. Jest to o tyle dziwne, że w listopadzie ubiegłego roku podjęto decyzję o przesunięciu premiery jedynie z uwagi na wyprzedaż Steam. Wygląda na to, że twórcy nie podjęli jeszcze decyzji o ostatecznym kształcie gry lub borykają się z problemami technicznymi. Trzymajmy kciuki za doprowadzenie projektu do końca i nieodległą datę premiery.

Routine to survival-horror, który przenosi nas w kosmos. W toku rozgrywki musimy wyjaśnić przyczyny zaginięcia załogi stacji badawczej na Księżycu. Akcja ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby, a w budowaniu klimatu ma pomóc oprawa audiowizualna i ograniczenie do minimum elementów interfejsu. Produkcja zmierza wyłącznie na komputery osobiste.

Komentarze
1
papryk
Gramowicz
24/03/2017 13:55

autor newsa sie nie postaral: zadne problemy techniczne ani decyzje o ostatecznym ksztalcie gry: tak chodzi tylko o drugie mozliwe zakonczenie, ktore stwierdzili wymaga dopracowania bo jest slabszy od pierwszego. Do tego tez napisali ze za max 2 miesiace skoncza i wtedy dadza konkretna date.

 

polecam lekture: http://www.lunar-software.com/2017/03/march-they-said/