News

Serial oparty na serii Assassin's Creed w planach

LM, 23.03.2017 12:30 1

Taką informację zdradził, odpowiedzialny za markę Assassin's Creed, Ymar Azaizia.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że dyrektor generalny Ubisoftu - Yves Guillemot – prowadzi rozmowy z Netfliksem odnośnie wspólnej realizacji serialu opartego na jednym z wykreowanych przez studio uniwersów. Od tamtej pory sprawa przycichła, ale wczorajsza sesja AMA z przedstawicielem Ubisoftu rzuca nowe światło na całą sprawę. Ymar Azaizia, czyli pracownik sprawujący pieczę nad marką Assassin's Creed przyznał, że są plany serialu opartego na zmaganiach Templariuszy i Asasynów.

Nie wiemy jednak kiedy, a co ważne, czy kiedykolwiek serial powstanie. Azaizia zaznaczył, że francuski deweloper chce sprostać wyśrubowanym oczekiwaniom graczy, a cały projekt jest w tak wczesnej fazie produkcji, że nie jest pewne, czy zostanie zrealizowany. Biorąc pod uwagę fakt, że kinowa odsłona Assassin's Creeda była średnio udana, to pozostaje mieć nadzieję, że mariaż Ubisoftu z Netfliksem ukaże nową jakość w adaptacjach gier.

Zapytany o najnowszą odsłonę serri Assassin's Creed, Azaizia jednoznacznie dał do zrozumienia, że przecieki, które pojawiały się w sieci przez ostatnie miesiące nie mają niewiele wspólnego z nadchodzącą produkcją.

najnowsze