News

Aktualizacja Sniper Elite 4 wprowadza nowy, darmowy tryb gry i mapę multiplayer

Małgorzata Trzyna, 22.03.2017 18:50 0

Patch wprowadza również liczne poprawki usuwające rozmaite błędy.

Sniper Elite 4 doczekało się aktualizacji 1.2, wraz z którą w grze pojawiły się pierwsze, darmowe dodatki, w postaci nowej mapy i trybu gry Elimination.

Elimination to tryb dla maksymalnie 12 graczy, podzielonych na dwie drużyny. Wygrywa zespół, który przetrwa najdłużej - różnica polega jednak na tym, że można wskrzesić poległych towarzyszy, zabijając kogoś z drużyny przeciwnej. Każde zabójstwo może mieć zatem ogromne znaczenie.

Prócz nowego trybu, w grze pojawiła się mapa Night Woods, pokazana na załączonej grafice, na której można grać we wszystkich trybach wieloosobowych - także Elimination.

Patch wprowadza również rozmaite poprawki w trybie single-player: m.in. poprawiono działanie kontrolera Steam, zablokowano możliwość zapisania gry gdy gracz znajduje się w powietrzu, zredukowano przypadki zapisywania gry w pobliżu eksplodujących pojazdów, poprawiono animacje broni, usunięto błędy powodujące, że broń stawała się niewidzialna albo była trzymana w dziwnych pozach, poprawiono działanie AI i naprawiono problemy z kilkoma wyzwaniami. Znalazło się też kilka usprawnień związanych z działaniem serwerów w trybie wieloosobowym.

Szczegółową listę zmian można znaleźć tutaj.

najnowsze