Informacje

Zobacz materiał z Mass Effect: Andromeda w 4K z HDR

... LM

Twórcy wycisnęli z Frostbie'a co tylko się dało.

Nie da się ukryć, że fala filmików obrazujących komiczne animacje w Mass Effect: Andromeda mogła zasiać ziarno wątpliwości wśród tych, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zakup gry. W odpowiedzi na masę kompilacji, które pojawiły się w sieci po rozpoczęciu triala, Nvidia opublikowała na swoim kanale w serwisie YouTube zwiastun gry, który nagrano w 4K z wykorzystaniem technologii HDR.

Deweloperzy zapewniają w nim, że maksymalnie wykorzystali potencjał silnika Frostbite, a oprawa graficzna gry Was oczaruje, jeśli tylko uruchomicie ją na odpowiednio silnym sprzęcie. Co więcej, posiadacze kart graficznych Nvidii otrzymają też do dyspozycji technologię Ansel, która pozwoli na łapać zrzuty ekranu w najwyższej jakości. Mogliście zetknąć się z nią wcześniej przy okazji np. Wiedźmina 3.

BioWare zapowiedziało już wcześniej, że łatka, która ukaże się na premierę gry, nie naprawi wszystkich bugów, które mogliście zaobserwować na popularnych filmach. Gra ukaże się 23 marca na najważniejszych platformach sprzętowych i pozostaje mieć nadzieję, że finalny produkt będzie korespondował z oczekiwaniami graczy.

Zobacz materiał z Mass Effect: Andromeda w 4K z HDR - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?