Informacje

Project Scorpio z własną stroną w sklepie Microsoftu

... Katarzyna Dąbkowska

Niestety, Microsoft ponownie skąpi informacji.

Project Scorpio z własną stroną w sklepie Microsoftu - obrazek 1

Project Scorpio to najnowsza konsola Microsoftu. O sprzęcie wiadomo jak na ten czas niewiele. Deweloperzy gier zapewniają, że urządzenie jest tak mocne, że nawet oni się tego nie spodziewali. Jedno jest pewne – konsolę zobaczymy jeszcze w tym roku, czego dowodem może być chociażby nowa strona stworzona specjalnie dla Project Scorpio w sklepie Microsoftu.

Niestety, nie dowiedzieliśmy się z niej nic nowego na temat urządzenia. Strona potwierdza jedynie, że Project Scorpio trafi do użytkowników w okresie świątecznym. Potwierdzono także informacje na temat mocy obliczeniowej grafiki. Zapowiedziano też, iż sprzęt będzie kompatybilny z grami i akcesoriami do Xboksa One. Przedstawiciele Microsoftu zapewnili także na stronie, że konsola będzie jedyną, która będzie wspierała „prawdziwe 4K” i gry VR w wysokiej jakości.

Na więcej szczegółów na temat konsoli będziemy musieli jeszcze poczekać. Na pewno o Project Scorpio usłyszymy jeszcze podczas targów E3, odbywających się w czerwcu. Plotka głosi jednak, że być może Microsoft skusi się na osobną konferencję jeszcze przed targami i wtedy opowie o najnowszym sprzęcie.

Project Scorpio z własną stroną w sklepie Microsoftu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?