Project Scorpio zobaczymy jeszcze przed E3?

Katarzyna Dąbkowska
2017/03/05 15:30

Spencer nie chce, by cała prezentacja na E3 dotyczyła sprzętu.

Project Scorpio zobaczymy jeszcze przed E3?

Microsoft zapowiedział, że w tym roku konferencja firmy z okazji targów E3 nie odbędzie się jak zwykle w poniedziałek, ale dzień wcześniej, w niedzielę. Phil Spencer, szef działu Xboksa, powiedział, że takie rozwiązanie wprowadza większą elastyczność. Microsoft nie będzie musiał się także spieszyć z prezentacją, ponieważ nikt tego dnia nie będzie miał po nich konferencji. Z pewnością na E3 zobaczymy już Project Scorpio, czyli najnowszą konsolę giganta. Z rozmowy, jaką serwis IGN przeprowadził z Philem Spencerem, można jednak wnioskować, że prezentacja Project Scorpio może nastąpić wcześniej niż na E3.

Zapytany o ewentualna możliwość zaprezentowania Project Scorpio jeszcze przed E3, Spencer odpowiedział:

GramTV przedstawia:

– Będę z tobą szczery – plan nie jest jeszcze do końca ustalony. Myślę, że zrobienie wszystkiego na E3 byłoby bardzo trudne, ale będziemy jeszcze na ten temat rozmawiać, ponieważ aktualnie jesteśmy na etapie ustalania, co będziemy robić. Lubię, kiedy nasze pokazy na E3 dotyczą gier. Oczywiście, będziemy mówić o Scorpio podczas E3, ale nie chciałbym przeznaczać całej prezentacji na sprzęt. Tutaj musi być utrzymana równowaga. Chcę Scorpio na scenie, to wielka szansa dla nas. Dlatego usłyszysz od nas więcej na ten temat, teraz nie mam nic wielkiego, czym mógłbym się z wami podzielić. Ale poza tym wiem, że są ludzie, którzy chcą dowiedzieć więcej na temat tego, co robimy ze sprzętem i chciałbym znaleźć okazję, by to zrobić.

Spencer nie potwierdził więc, że Microsoft ma zamiar wcześniej zaprezentować graczom Project Scorpio, ale dał także do zrozumienia, iż konferencja na E3 będzie zbyt krótka, żeby przekazać wszystkie informacje na temat konsoli. Niewykluczone zatem, że gigant pokaże sprzęt wcześniej.

Komentarze
1
Tom_pl
Gramowicz
05/03/2017 20:15

coś za dużo tego nie ;) " Microsoft zapowiedział, że nie w tym roku konferencja firmy z okazji targów E3  "