Informacje

Nowości w ofercie sklepu gram.pl

... gram.pl

Już teraz w ofercie cyfrowej dystrybucji możecie zamówić m. in. Śródziemie: Cień Wojny i dodatek Monks & Mystics do Crusader Kings II.

Weekend to bardzo pracowity okres dla każdego z graczy. Jeśli lista wirtualnych światów oczekujących na interwencję świeci pustkami, to z pewnością zainteresują Was nowości w ofercie sklepu gram.pl. Wszystkie przytoczone poniżej tytuły dostępne są w ramach cyfrowej dystrybucji.

911 Operator to produkcja warszawskiego studia Jutsu Games w której wcielamy się w pracownika służb ratunkowych. Naszym zadaniem jest pomaganie potrzebującym poprzez przydzielanie odpowiednich służb, które najlepiej zajmą się konkretnym przypadkiem. Tym samym gra jest zgrabnym połączeniem symulatora i strategii, gdzie wszystko zależy od podejmowanych przez nas decyzji.

Holy Potatoes! We're in Space?! to wybuchowa mieszanka elementów zaczerpniętych z przygodówek i gatunku roguelike doprawionych sporą dawką rozwiązań znanych z gier strategicznych. Za produkcję odpowiada niezależne studio Daylight Studios, które w 2015 roku wypuściło też poprzednią odsłonę gry zatytułowaną Holy Potatoes! A Weapon Shop?! Jeśli nadal się wahacie, to zajrzyjcie do naszej recenzji.

Śródziemie: Cień Wojny to kontynuacja wydanej w 2014 gry Śródziemie: Cień Mordoru. Cykl osadzono w uniwersum stworzonym przez J. R. R. Tolkiena, a za jego produkcję odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Wzorem poprzedniczki Śródziemie: Cień Wojny będzie grą akcji z ciekawą kampanią fabularną, a rozgrywkę będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. Premierę tytułu zaplanowano na sierpień bieżacego roku.

Monks & Mystics to kolejny dodatek do wydanej w 2012 roku gry Crusader Kings II. Za markę odpowiada szwedzkie studio Paradox Development. Najnowsze rozszerzenie wprowadzi nas w tajniki organizacji religijnych, które prowadzą niejawną walkę o wpływy w średniowiecznym świecie. Naszym celem będzie budowanie potęgi własnego stronnictwa, przy jednoczesnym ograniczaniu i wyłączaniu stref wpływów wrogich frakcji. Premiera dodatku nastąpi 7 marca.

Nowości w ofercie sklepu gram.pl - obrazek 1

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?