Holy Potatoes! We're in Space?! - kolejna odsłona szalonej serii o ziemniakach debiutuje na PC

Małgorzata Trzyna
2017/02/28 13:55
0
0

Pomożecie Cassie i Fay uratować dziadka z rąk niecnej federacji Eclipse?

Holy Potatoes! We're in Space?! właśnie trafiło do sprzedaży. Piotr miał już okazję wypróbować grę i - jak podkreślił w recenzji - trudno mu było się oderwać od podbijania kolejnych, proceduralnie generowanych planet. W Holy Potatoes! We're in Space?! musimy pozyskiwać zasoby i dobrze nimi zarządzać, wykazać się umiejętnościami planowania i trafnie podejmować decyzje, od których zależy rozwój akcji. Możemy też liczyć na sporą dawkę humoru (a czegóż innego spodziewać się po grze o takim tytule?) i liczne nawiązania popkulturowe.

Za Holy Potatoes! We're in Space?! odpowiada niezależne Daylight Studios. Polskim wydawcą gry jest Techland. W naszym kraju tytuł ten jest dostępny w wydaniu specjalnym, zawierającym dodatkowo plakat dla kolekcjonerów, 3 pocztówki oraz cyfrowy zestaw fanowski z awatarami, tapetami i grafikami.

Holy Potatoes! We're in Space?! - kolejna odsłona szalonej serii o ziemniakach debiutuje na PC

GramTV przedstawia:

Przypominamy także o trwającym konkursie, w którym waszym zadaniem jest wymyślić przepis na sałatkę. Najsmaczniejsze pomysły zostaną nagrodzone egzemplarzami Holy Potatoes! We're in Space?!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!