Jakie konsole najlepiej sprzedawały się styczniu w Stanach Zjednoczonych?

Katarzyna Dąbkowska
2017/02/18 09:22
2
0

Liderem było PlayStation 4, zaraz za nim Xbox One, ale kto sięgnął po brąz?

Jakie konsole najlepiej sprzedawały się styczniu w Stanach Zjednoczonych?

NPD, organizacja zajmująca się między innymi monitorowaniem sprzedaży konsol na terenie Stanów Zjednoczonych, opublikowała listę najlepiej sprzedających się sprzętów w zeszłym miesiącu.

Na pierwszym miejscu, co nie będzie chyba dla nikogo zaskoczeniem - PlayStation 4. Zaraz za nią na podium uplasował się Xbox One, zaś brąz przypadł stacjonarnej konsoli Nintendo. Nie, nie Wii U. Trzecią najchętniej kupowaną przez amerykanów stacjonarką w styczniu był NES Mini.

GramTV przedstawia:

Podobna sytuacja może utrzymać się jeszcze w lutym, bo tylko szaleniec decydowałby się na zakup martwej platformy jaką jest Wii U na miesiąc przed premierą Nintendo Switcha. A NES Mini to dla odmiany niedroga (279 złotych) konsolka na której zagracie w 30 fenomenalnych klasyków. No i powiedzmy sobie szczerze - kto nie chciałby mieć w swojej jaskini gracza malutkiego NESa? Mój dumnie stoi tak, aby każdy wchodzący do salonu od razu zwracał na niego uwagę.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
18/02/2017 22:51

Nie szanowna Pani, nie szaleniec, lecz osoba, która lubi bardzo dobre gry vide Xenoblade Chronicles X dla której warto zakupuć Wii U. Do tego na śniadanie nowa Zelda.

Kafar
Gramowicz
18/02/2017 10:51

Ja bym niechciał. Zostawmy przeszłośc tam gdzie jej miejsce. Wspomnienia niech zostaną takie jakie je zapamiętaliśmy. Czas ruszyć do przodu a nie jarać się czymś co po kosztach zostało wepchnięte na rynek aby tylko jeszcze coś wysiorbać $ zanim to się straci.