News

For Honor z kolejną betą, tym razem otwartą dla wszystkich

Paweł Pochowski, 31.01.2017 09:45 3

Ubisoft zamierza raz jeszcze oddać produkcję w ręce graczy do testów. Tym razem tuż przed jej premierą.

Trzeba Ubisoftowi przyznać jedno - swoje sieciowe produkcje z konsekwencją od kilku lat testuje z graczami w dość intensywny sposób. Rainbow Six: Siege, Steep, The Crew, The Division, nadciągające Ghost Recon: Wildlands czy wreszcie For Honor o którym piszemy teraz - to wszystko gry, które doczekały się przed premierą często nawet kilku fal zamkniętych testów. Szczególnie For Honor jest testowane już od kilku miesięcy po raz kolejny. Dopiero co w ubiegły weekend zakończyły się ostatnie zamknięte betatesty, a już Ubi organizuje kolejne. Tym razem otwarte dla wszystkich, bo publiczne.

Wydawca tuż przed premierą zaplanowaną na 14 lutego odda produkcję w ręce graczy. Głównie po to, by przede wszystkim zachęcić ich do jej kupna. Czy warto? Z mojej strony polecam sprawdzić ten tytuł. Gra jest naprawdę bardzo dobra, o czym wraz ze Sławkiem piszemy w nowej Grze Wstępnej opublikowanej dosłownie wczoraj. Ma zaawansowany i głęboki system walki, co zresztą może okazać się jej gwoździem do trumny, o ile gracze go nie polubią lub nie zrozumieją. Testujcie więc i przekonajcie się, że pośród gier sieciowych For Honor może być powiewem sporej świeżości... o ile wszystkiego nie zniszczy brak dedykowanych serwerów. W miniony weekend matchmaking przysporzył nam sporo problemów.

Kolejne betatesty For Honor, tym razem już otwarte na wszytkich chętnych, odbędą się w dniach od 9 do 12 lutego. Na ten moment jest to informacja niepotwierdzona ze strony wydawcy, ale pochodzi z bardzo wiarygodnego źródła - informował o tym Twitch.

najnowsze