Informacje

Dead Rising 4 wkrótce do wypróbowania za darmo

... Małgorzata Trzyna

W grze pojawią się także nowe stroje ze Street Fighter oraz dwa nowe poziomy trudności.

Dead Rising 4 wkrótce do wypróbowania za darmo - obrazek 1

Capcom ogłosił, że już 30 stycznia udostępni aktualizację do Dead Rising 4, dodającą stroje bohaterów ze Street Fighter. W grze będzie można zatem paradować jako Zangief, Cammy, Guile, M. Bison i inne postacie. Nowe stroje pojawią się w garderobach graczy automatycznie.

Dla tych, którzy kochają nie tylko przebieranki, ale też wyzwania, twórcy przygotowali wyższe poziomy trudności. Wrogowie będą zadawać większe obrażenia, broń Franka będzie psuć się szybciej, a jedzenie zregeneruje mniej zdrowia. Nowe poziomy trudności zostaną dodane do gry również 30 stycznia.

Dead Rising 4 wkrótce do wypróbowania za darmo - obrazek 2

Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w Dead Rising 4, od 31 stycznia będą mogli wypróbować grę bezpłatnie na Xboksie One - zarówno tryb fabularny, jak i tryb wieloosobowy. Demo pozwoli bawić się przez godzinę. Po tym czasie trzeba będzie zdecydować, czy kupić pełną wersję gry. Osoby, które zdecydują się na zakup, przeniosą swoje postępy i osiągnięcia do pełnej wersji.

Dead Rising 4 okazało się całkiem niezłą grą - w naszej recenzji Mateusz podkreślił, że rozwalanie zombie daje mnóstwo radości, a humor sprawia, że nie raz parskniemy śmiechem.

Najnowsze
Lubisz nas?