Informacje

Zapowiedziano Palit GeForce GTX 1080 Dual OC

... LM

Wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden z najtańszych GTX 1080 na rynku.

Nie ulega wątpliwości, że wraz z rozwojem technologicznym pojawiła się spora grupa graczy, którym zależy nie tylko na świetnych osiągach sprzętu, ale też na efektownym wyglądzie jednostki centralnej. Jeśli nie należycie do tej grupy i interesuje Was jedynie wysoka wydajność układu, to zapowiedziana przez Palit karta wydaje się idealnie wpisywać w Wasze potrzeby. Oczywiście cena układu wciąż pozostaje tajemnicą, ale prostota wykonania sprzętu zdaje się sugerować, że będziemy mieli do czynienia z jednym z najtańszych GTX 1080 na rynku.

Zapowiedziano Palit GeForce GTX 1080 Dual OC - obrazek 1

  • GPU: GP104
  • Cores: 2560
  • GPU Base Clock: 1620 MHz
  • GPU Boost Clock: 1759 MHz
  • Memory Clock: 5000 MHz (10000 MHz efektywnej)
  • Memory: 8192 MB GDDR5X 256b

Karta zasilana jest za pomocą jednej wtyczki 8-pin i posiada standardowy zestaw złączy wideo. Warto dodać, że układ wyposażony jest półpasywny system chłodzenia, co gwarantuje bezgłośną pracę układu podczas spoczynku, gdyż wentylatory zaczną działać dopiero po przekroczeniu temperatury 50 stopni Celsjusza. Tak jak w przypadku innych układów z górnego sektora wydajnościowego, Palit GeForce GTX 1080 Dual OC korzysta z narzędzia Thunder Master dla zapewnienia maksymalnych osiągów.

Zapowiedziano Palit GeForce GTX 1080 Dual OC - obrazek 2

Ciężko powiedzieć jak nowy układ przyjmie się na rynku, gdyż nie da się ukryć, że konkurencja jest duża, a różnice w cenach pomiędzy poszczególnymi modelami są na tyle niewielkie, że ktoś dysponujący budżetem na GTX 1080 niekoniecznie musi wybierać tańszą opcję.

Zapowiedziano Palit GeForce GTX 1080 Dual OC - obrazek 3

Najnowsze
Lubisz nas?