Kosmiczny symulator Hellion trafi na Steam Early Access pod koniec lutego - zobacz zwiastun

Małgorzata Trzyna
2017/01/25 16:25
0
0

W grze zmierzymy się z licznymi niebezpieczeństwami: próżnią, ekstremalnymi temperaturami, promieniowaniem... i innymi graczami.

Kosmiczny symulator Hellion trafi na Steam Early Access pod koniec lutego - zobacz zwiastun

24 lutego na Steam w ramach Early Access ukaże się Hellion - gra łącząca cechy survivalu i kosmicznego symulatora. Przebywając w kosmosie, musimy uważać na liczne zagrożenia: próżnię, ekstremalne temperatury czy zabójcze promieniowanie. Musimy też zadbać o podstawowe potrzeby: zapewnić sobie jedzenie, wodę i dostęp do powietrza. Jednak nie jesteśmy sami... Co prawda inni gracze mogą być przyjaźnie nastawieni, ale równie dobrze mogą bez namysłu próbować się nas pozbyć. Za produkcję odpowiada Zero Gravity Games.

GramTV przedstawia:

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wsparcie, jakie nam okazaliście - powiedział przedstawiciel Zero Gravity Games. - W ciągu kilku ostatnich miesięcy utworzyła się społeczność graczy, składająca się z prawdziwych fanów science-fiction, miłośników hardcorowego survivalu i kosmicznych poszukiwaczy przygód. Naszym celem jest zapewnić wam jak najlepsze wrażenia z gry. Jednocześnie chcielibyśmy współpracować z aktywną, kreatywną społecznością. Wierzymy, że prawdziwa praca nad Hellion rozpocznie się dopiero wówczas, gdy dołączycie do Early Access. Jesteśmy otwarci na propozycje, a więc śmiało dzielcie się swoimi przemyśleniami i pomysłami.

Zwiastun Hellion znajdziecie poniżej:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!