Fire Emblem Heroes w lutym na smartfonach i tabletach (aktualizacja)

Katarzyna Dąbkowska
2017/01/19 09:57
1
0

Gra zadebiutuje na Androidzie już za kilkanaście dni.

Fire Emblem Heroes w lutym na smartfonach i tabletach (aktualizacja)

Wczoraj Nintendo miała kilka dobrych wieści dla użytkowników smartfonów i tabletów z Androidem. Zapowiedziano między innymi, że Super Mario Run pojawi się w marcu w Sklepie Play. Natomiast 2 lutego na sprzętach z Androidem zadebiutuje druga gra Nintendo na urządzenia mobilne - Fire Emblem Heroes.

Fire Emblem Heroes będzie opierało się o model free2play. Nie wyjaśniono jednak jeszcze, jak dokładnie będą działały mikropłatności wewnątrz gry. Produkcja nie będzie różniła się zbytnio od konsolowych odsłon. Będzie jednak dostosowana do ekranów dotykowych. Fabuła skupi się na dwóch rywalizujących królestwach.

GramTV przedstawia:

Jak już wspomnieliśmy, Fire Emblem Heroes pojawi się na urządzeniach mobilnych z Androidem 2 lutego. W Sklepie Play można już się wstępnie rejestrować. Jeśli to zrobimy, dostaniemy stosowne powiadomienie w dniu premiery. Nintendo zapowiedziało także, że gra trafi na sprzęty z iOS. Nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi. Data premiery dla tej wersji nie została jeszcze ujawniona, jednak z pewnością produkcja trafi do App Store jeszcze w tym roku.

AKTUALIZACJA:

Nintendo na swojej facebookowej stronie potwierdziło, że Fire Emblem Heroes na iOS zadebiutuje tego samego dnia, co wersja na Androida, choć w zwiastunie wciąż widnieje informacja, iż wersja na iPady i iPhone'y nadejdzie "wkrótce".

Komentarze
1
Wiatrak99
Gramowicz
19/01/2017 12:06

W moim przypadku topnieją argumenty aby posiadać 3DS. czyżby rzeczywisty koniec handheldów? Chyba tak patrząc na switch i zainteresowanie Nintendo androidem i ios.