Rozdajemy kody do bety Revelation Online!

gram.pl
2017/01/16 12:40

Kolejna faza testów rozpocznie się za kilka dni. Z tej okazji mamy dla Was 500 kodów!

Rozdajemy kody do bety Revelation Online!

Niektórzy zaczęli już ferie zimowe. Jeśli nie macie pomysłu na ten wolny czas lub po prostu chcecie w ciekawy sposób spędzić długie, zimne wieczory, mamy dla Was interesującą propozycję - dołączcie do wybranej grupy użytkowników, która będzie mogła wypróbować swoich sił w grze Revelation Online. Twórcy potwierdzili, że od 19 stycznia do 2 lutego odbędzie się kolejna faza testów beta. Jeśli słyszałeś już o grze i chciałbyś sprawdzić, czy warto w nią zainwestować swój czas, zachęcamy do wzięcia udziału w testach.

Do rozdania mamy łącznie 500 kodów. Nie jest to spora liczba, więc spieszcie się z pobieraniem. Aby to zrobić wystarczy kliknąć w przycisk znajdujący się poniżej. Przypominamy, że gra dostępna jest wyłącznie na PC, a udział w becie mogą wziąć ci, którzy zakupili jeden z Founder’s Packów - Explorer, Founder i Deluxe – lub, oczywiście, stali się posiadaczami specjalnego klucza gwarantującego dostęp.

GramTV przedstawia:

Podczas nadchodzących testów beta gracze będą mieli możliwość odkrycia poziomu 69 i przygotowania się do nowych przyszłych doświadczeń. Kiedy pobierzecie kod, udajcie się na oficjalną stronę gry, tam go wklepcie i czekajcie na dzień rozpoczęcia betatestów.

Komentarze
9
Fabiopirat
Gramowicz
19/01/2017 18:11

Zdobyłem klucz, ale go nie spisałem a teraz mam idiotyczne info "Pula kodów wyczerpana. Dziękujemy za zainteresowanie". Dla tych co dostali klucz tam dalej powinien widnieć klucz :/

Archaic
Gramowicz
16/01/2017 22:57

Bezmyślnie kliknąłem w kluczyk, chociaż gra mnie wcale nie interesuje. Dla pierwszej lepszej osoby: RO395PR3VS9ASEN2 Sorry

Misima
Gramowicz
16/01/2017 19:52

Gdzie dokładnie mam ten kod wpisać?

Renchar
Gramowicz
16/01/2017 16:20
Teylach napisał:
Renchar napisał:

Inaczej mówiąc masz kod, ale i tak żeby zagrać w Betę musisz zapłacić za miesiąc testów około 70zł w okrojonej wersji. Za 2 miechy z pewnymi dodatkami koło 230zł i to nie najdroższa do wyboru jeszcze O_o.  Dzięki podziękuje gra nie ucieknie poczeka się:D

 

Gdzie jest napisane ze za miesiąc testów płącisz 70zł a za 2 miesiące 230zł ?

Każdy founders pack zapewnia dostęp do wszystkich faz CBT niezaleznie od tego jakiego kupisz.

Najpierw naucz sie czytać a potem pisz...

Czasem mogę coś źle doczytać i coś źle zrozumieć sorka ludziska macie prawo po mnie jechać.

No faktycznie tu chodziło o dostęp do kont premium na dany founder pack. Dałem ciała po całości :D

Fabiopirat
Gramowicz
16/01/2017 15:38
Renchar napisał:

Inaczej mówiąc masz kod, ale i tak żeby zagrać w Betę musisz zapłacić za miesiąc testów około 70zł w okrojonej wersji. Za 2 miechy z pewnymi dodatkami koło 230zł i to nie najdroższa do wyboru jeszcze O_o.  Dzięki podziękuje gra nie ucieknie poczeka się:D

Kłania się czytanie ze zrozumienie - "(...)a udział w becie mogą wziąć ci, którzy zakupili jeden z Founder’s Packów - Explorer, Founder i Deluxe – lub, oczywiście, stali się posiadaczami specjalnego klucza gwarantującego dostęp."

Moooras
Gramowicz
16/01/2017 15:33

Bardzo reprezentatywny screen xD

Teylach
Gramowicz
16/01/2017 15:23
Renchar napisał:

Inaczej mówiąc masz kod, ale i tak żeby zagrać w Betę musisz zapłacić za miesiąc testów około 70zł w okrojonej wersji. Za 2 miechy z pewnymi dodatkami koło 230zł i to nie najdroższa do wyboru jeszcze O_o.  Dzięki podziękuje gra nie ucieknie poczeka się:D

 

Gdzie jest napisane ze za miesiąc testów płącisz 70zł a za 2 miesiące 230zł ?

Każdy founders pack zapewnia dostęp do wszystkich faz CBT niezaleznie od tego jakiego kupisz.

Najpierw naucz sie czytać a potem pisz...

Ryugan
Gramowicz
16/01/2017 14:36

Inaczej mówiąc pierdoły wypisujesz. Czytaj ze zrozumieniem, autor na końcu napisał :"lub, oczywiście, stali się posiadaczami specjalnego klucza gwarantującego dostęp. "

Renchar
Gramowicz