Informacje

Cienka Czerwona Ścieżka - świetna animacja zachęca do betatestów For Honor

...

Betatesty odbędą się pod koniec stycznia, na około pół miesiąca przed debiutem gry w sklepach.

Cienka Czerwona Ścieżka - świetna animacja zachęca do betatestów For Honor - obrazek 1

Jeszcze w grudniu informowaliśmy, że For Honor doczeka się kolejnych betatestów, a Ubisoft wreszcie ogłosił ich datę. Testy odbędą się w dniach od 26 do 29 stycznia na wszystkich trzech platformach, tj. PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Żeby wziąć w nich udział wystarczy, że wyrazicie stosowną chęć na oficjalnej stronie tytułu. Jako ciekawostkę dodam, że gracze podczas bety wezmą udział w "wojnie frakcji", podczas której będą w bitwach reprezentować wybraną stronę konfliktu. Wszystkie pojedynki na wszystkich platformach będą śledzone, by na koniec wyłowić zwycięzcę. Za uczestnictwo przewidziano rozmaite bonusy w formie cyfrowej.

Ubisoft dodatkowo zachęca do betatestów zwiastunem pt. "Cienka Czerwona Ścieżka" - jest to w stu procentach animacja komputerowa nie mająca nic wspólnego z rozgrywką w For Honor, ale podobnie jak dotychczasowe filmy, poziom jej wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie i niezwykle przyjemnie patrzy się na efekt końcowy. Uważajcie, bo obejrzenie grozi zapisaniem się do bety!

Przypominamy, że pełna wersja For Honor zadebiutuje w sklepach 14 lutego, jeśli więc Wasza druga połowa zapyta co chcecie z tej okazji... jeden z pomysłów już macie. Uprzedzamy jednak, w grze ostatecznie zabraknie lokalnego multi, nie pogracie więc we dwójkę z ukochaną czy ukochanym.

Najnowsze
Lubisz nas?