Informacje

Twórca militarnej strzelanki w wersji VR zaproszony przez Valve do współpracy

...

Dante tworzący obecnie strzelankę Onward pochwalił się tym, że w styczniu odwiedzi siedzibę Valve by tam wraz z pracownikami firmy rozwijać swoją grę.

Twórca militarnej strzelanki w wersji VR zaproszony przez Valve do współpracy - obrazek 1

Gry dedykowane urządzeniom wirtualnej rzeczywistości nie cieszą się póki co ogromną popularnością, bo i baza użytkowników tego typu urządzeń nie jest jeszcze zbyt wielka. Stąd też możecie nie wiedzieć o istnieniu gry Onward, bo jest ona dedykowana właśnie goglom VR. Twórcom udało się przygotować bardzo ciekawą produkcję, która łączy w sobie nastawienie na wieloosobową rozgrywkę oraz wykorzystanie podczas zabawy wirtualnej rzeczywistości i to w grze, która aspiruje do miana umiarkowanego symulatora. Tytuł jest obecnie w fazie wczesnego dostępu, ale doczekał się już ponad tysiąca pozytywnych opinii. Gracze muszą radzić sobie w nim bez HUDu i bez celownika, za to z ograniczoną liczbą respawnów, a także z uwzględnieniem zmieniających się pór dnia i pogody. Efekt jest bardzo ciekawy i możecie go zobaczyć na poniższym gameplay'u. Natomiast sama produkcja wydaje się być na tyle interesująca, że twórcę gry do współpracy zaprosiło samo Valve.

Jak informuje twórca w notatce w aktualnościach na Steamie, już ostatnie miesiące były dla niego niesamowite, ale rok 2017 zaczyna się po prostu idealnie, bo na zaproszenie Valve uda się on do ich siedziby, gdzie wspólnie z pracownikami firmy będzie kontynuował prace nad swoją produkcją. Nie wiadomo co dokładnie z tego wyjdzie i na jak długo Dante zagości w siedzibie Valve, ale całe przedsięwzięcie może zakończyć się dla Onward bardzo pozytywnie.

Najnowsze
Lubisz nas?