Połączone RollerCoaster Tycoon 1 i 2 na iOS i Androidzie

Patryk Purczyński
2016/12/23 11:23
0
0

Atari przenosi pecetowe klasyki z przełomu wieków na urządzenia przenośne. Za RollerCoaster Tycoon World trzeba będzie jednak zapłacić.

Połączone RollerCoaster Tycoon 1 i 2 na iOS i Androidzie

RollerCoaster Tycoon Classic, czyli połączenie RollerCoaster Tycoon z 1999 i RollerCoaster Tycoon 2 z 2002 roku, zostało udostępnione przez Atari na Androidzie i iOS. Łącznie to 95 scenariuszy z obu gier, a kolejne można dokupić dzięki dodatkom Wacky Worlds (17) i Time Twister (14). Każdy z nich kosztuje 2 dolary, za oryginał trzeba zapłacić 6 dolarów. Produkcją "klasyku" zajmował się Chris Sawyer, czyli twórca obu oryginałów.

- Widziałem ile eskcytacji i rozrywki oba te tytuły zapewniły graczom z całego świata. Moją długoterminową ambicją było przeniesienie tych klasyków na współczesne urządzenia z ekranami dotykowymi. Wizualny styl i taktyczna natura świetnie wpasowują się w smartfony i tablety - mówi Sawyer. Można spodziewać się zatem izometrycznego rzutu i grafiki w starym stylu, ale RollerCoaster Tycoon World zostało oczywiście dopasowane do urządzeń przenośnych pod kątem sterowania.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!