Shadow Tactics: Blades of the Shogun już dostępne!

gram.pl
2016/12/06 15:30
3
0

Koniec długiego czasu oczekiwania na premierę Shadow Tactics: Blades of the Shogun - gra właśnie trafiła na PC.

Jeśli należycie do grona osób, które nie przekonały się do najnowszych, wysokobudżetowych marek, być może warto zwrócić uwagę na mniej głośne tytuły, które potrafią naprawdę mile zaskoczyć. Jednym z takich tytułów jest Shadow Tactics: Blades of the Shogun, które dziś trafiło do sprzedaży. Co prawda nie jest to szczególnie innowacyjna gra - jak podkreślił Paweł w recenzji - niemniej zapewnia wiele godzin świetnej zabawy, oferując nie tylko wciągającą rozgrywkę, ale też ciekawą fabułę.

GramTV przedstawia:

W Shadow Tactics: Blades of the Shogun przenosimy się do Japonii, do okresu Edo. W kraju rządzi nowy Szogun, ale ma on przeciwników, których spisek należy udaremnić. Zadanie to przypada piątce utalentowanych bohaterów, specjalizujących się w różnych dziedzinach, od walki wręcz przez zdejmowanie wrogów z odległości czy zakładanie pułapek po akcje dywersyjne. Muszą oni wykonać szereg misji - a w jaki sposób to zrobią, zależy wyłącznie od nas. Gra skupia się na cichym działaniu, ale czasem można też wymordować wszystkich, którzy staną nam na drodze.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun już dostępne!

Źródło:https://gram.pl
Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
06/12/2016 18:15

Jest, poszło! Grę odblokowali o 18:00.

Bambusek
Gramowicz
06/12/2016 17:28

Pewnie Steam gry jeszcze nie odblokował (ciągle jest w zakładce Upcoming w sklepie), poczekaj do 19, wtedy zwykle są odblokowywane nowe premiery.

Usunięty
Usunięty
06/12/2016 17:04

Kupiłem, wbiłem kod w Steama i... nic, tzn. Steam przyjął kod i mam ją w bibliotece gier ale ściągnąć jej nie mogę, nie ma takiej opcji. Co się dzieje, czy ktoś ma podobnie?
Trwa Wczytywanie