Informacje

THQ Nordic z nowymi tytułami w katalogu. Będą też gry na Nintendo Switch

...

THQ Nordic co rusz poszerza swoje portfolio o kolejne marki. Właśnie dodało do niego trzy nowe pozycje, które może nie rzucają na kolana, ale...

THQ Nordic z nowymi tytułami w katalogu. Będą też gry na Nintendo Switch - obrazek 1

Sphinx and the Cursed Mummy od Mobile Gaming Studios Ltd. oraz War Leaders: Clash of Nations i Legends of War autorstwa Enigma Software Productions S.L. - oto najnowsze zakupy THQ Nordic. - Kochamy tego typu gry, dlatego wymienione tytuły były na naszej liście marek, które chcieliśmy zakupić. Ponadto otrzymaliśmy wiele próśb od fanów, czekających właśnie na takie gry w naszym portfolio. Szczególnie Sphinx and the Cursed Mummy to coś dla społeczności fanów Nintendo, którą także pragniemy wspierać - mówi Lars Wingefors, założyciel i dyrektor wykonawczy THQ Nordic.

Jego słowa o ciepłych uczuciach żywionych do Wielkiego N wsparte są deklaracją, że THQ Nordic przygotowuje dwie gry na Nintendo Switch. Na razie szczegóły na ich temat owiane są tajemnicą, ale sama deklaracja stanowi potwierdzenie, że japoński gigant będzie chciał się wspierać jak najszerszą gamą produktów od zewnętrznych firm. Właśnie tego zdaniem wielu ekspertów zabrakło przede wszystkim Wii U.

THQ Nordic z nowymi tytułami w katalogu. Będą też gry na Nintendo Switch - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?