Informacje

Pierwszy epizod Batman – The Telltale Series ponownie za darmo na Steam

... LM

Wraz z udostępnieniem epizodu Realm of Shadows, na platformę Valve trafiła łatka, która powinna poprawić wydajność gry.

Pierwszy epizod Batman – The Telltale Series ponownie za darmo na Steam - obrazek 1

Za pośrednictwem Twittera studio Telltale Games ogłosiło, że pierwszy epizod interaktywnego serialu z Batmanem w roli głównej jest dostępny za darmo na Steam. Na wspomnianej platformie jednoznacznie zaznaczono, że oferta jest ograniczona czasowo, aczkolwiek nie został wskazany termin jej zakończenia. Wygląda na to, że studio odpowiedzialne za fabularne przygodówki chce bezwzględnie poszerzyć grupę odbiorców najnowszej serii, ponieważ w ciągu ostatnich dwóch miesięcy już po raz drugi epizod Realm of Shadows trafił za darmo w ręce graczy.

Warto przy tym zaznaczyć, że wraz z początkiem oferty, na Steam trafiła kolejna łatka, która ma zwiększyć wydajność produkcji na sprzętach, które do tej pory nieszczególnie radziły sobie ze specyficzną optymalizacją omawianego tytułu. Jak to wygląda w praktyce? Zależy od przypadku, o czym świadczą komentarze użytkowników, którzy skarżą się na większe utrudnienia w rozgrywce, niż miało to miejsce przed wydaniem łatki. Jeśli do tej pory Wasz sprzęt negatywnie reagował na Batmana od Telltale Games, to warto dać mu kolejną szansę, tym bardziej że to nic nie kosztuje.

Zanim zdecydujecie się na zakup serii, warto zapoznać się z recenzją wydanych do tej pory epizodów, tym bardziej, że na komputerach osobistych nie macie możliwości wykupienia pojedynczych odcinków.

Pierwszy epizod Batman – The Telltale Series ponownie za darmo na Steam - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?