Informacje

RPG The Dwarves debiutuje na PC i konsolach

... Małgorzata Trzyna

Tym razem obejdzie się bez żartów o pijanych krasnoludach - jest za to premierowy utwór muzyczny "Children of the Smith" grupy Blind Guardian!

Jedna z ulubionych ras miłośników fantasy doczekała się własnej, wielkiej przygody - RPG The Dwarves trafiło na PC, Mac, Linux, PS4 i Xboksa One. W grze prześledzimy przygody krasnoluda Tungdila, kowala i naukowca o miękkim sercu, który musi zebrać grupę sojuszników i wraz z nimi stawić czoła złu, które zagraża światu Girdlegard. Mając zaledwie garstkę bohaterów, gracze muszą rozgrywać wielkie, taktyczne bitwy w czasie rzeczywistym. Prócz intensywnej walki, gra oferuje ciekawą historię, opartą na powieści Markusa Heitza, zatytułowanej "The Dwarves".

W grze pokierujemy rozmaitymi bohaterami - jednego z nich, Boindila, mieliśmy okazję poznać jeszcze w pierwszej połowie listopada. Od tego czasu THQ Nordic zdążyło zaprezentować trzy kolejne postacie: Rodario (który jest człowiekiem, nie krasnoludem), szybką, zwinną zabójczynię Narmorę oraz wojownika Djeruna.

Najnowsze

Hitman 2 z nowym wideo

0
Katarzyna Dąbkowska

Twórcy opowiadają o wpływie otoczenia na naszą pracę płatnego zabójcy i naszym wpływie na zewnętrzne środowisko.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?