GTA IV dostało nową łatkę po 8 latach od premiery!

Katarzyna Dąbkowska
2016/11/30 16:15

Poprawiono kilka błędów i dodano Windowsa 8, 8.1 i 10 do listy kompatybilnych systemów.

GTA IV dostało nową łatkę po 8 latach od premiery!

Firma Rockstar po 8 latach od premiery zaktualizowała Grand Theft Auto IV. Lista zmian nie jest długa, ale wprowadza ważne poprawki. O łatce poinformowano na oficjalnej stronie gry.

Co wprowadza aktualizacja? Przede wszystkim wykrywanie systemów Windows 8, 8.1 oraz 10, poprawę błędów z połączeniem z serwerami Games for Windows Live, poprawkę błędu, który uniemożliwiał graczom ukończenie Out of Comission, kiedy liczba klatek na sekundę przekraczała 60. Poza tym łatka naprawia problem z błędami w trakcie przewijania tekstu, a także wyświetlania mapy i działania wskaźnika w niektórych rozdzielczościach. Poprawiono także optymalizację gry.

GramTV przedstawia:

Miło widzieć, że Rockstar nie zapomina o graczach lubiących starsze produkcje. Z drugiej jednak strony na ważne poprawki kazał czekać graczom aż kilka lat. Więcej o GTA IV przeczytacie w naszej recenzji.

Komentarze
3
Skelldon
Gramowicz
01/12/2016 10:40
Dnia 30.11.2016 o 23:56, Gumiaczek napisał:

Pewnie mnie tu zaraz zjedzą ale moim zdaniem GTA IV to najlepsza gra z serii.

Ja Cię nie zjem, bo całkowicie to rozumiem. Może to nie jest moje ulubione GTA, ale nadal uważam, że jest niedoceniana (bo nudna? Gimme a break....), a jak grałem w nią pierwszy raz, to zbierałem szczękę z podłogi. I wg mnie IV ma coś, czego "piątce" zabrakło: fantastyczny klimat. Znaczy się, nie uważam, że ten z Los Santos jest zły, wręcz przeciwnie, ale wolę szarobure Liberty City (albo to po prostu patrzenie przez pryzmat wspomnień ;)). Bardzo chętnie wracam do tej części i może przez tę łatkę powrócę i jeszcze raz. :D

dariuszp
Gramowicz
01/12/2016 01:38

Serio? Ja zawsze uznawałem San Andreas a teraz GTA 5

Gumiaczek
Gramowicz
30/11/2016 23:56

Pewnie mnie tu zaraz zjedzą ale moim zdaniem GTA IV to najlepsza gra z serii.