Dark Souls na VR? To możliwe

Katarzyna Dąbkowska
2016/11/30 13:47
2
0

Producent serii twierdzi, że twórcy gry mają nadzieję stworzyć produkcję z uniwersum Dark Souls na VR.

Dark Souls na VR? To możliwe

Dark Souls jest grą mroczną i znalezienie się w takim świecie oko w oko z potworami musiałoby być całkiem przerażające. Okazuje się, że From Software myślało już o wrzuceniu użytkowników do pełnego grozy świata z pomocą gogli do wirtualnej rzeczywistości. Podczas wywiadu udzielonego przed galą Golden Joystick Awards producent serii Dark Souls, Atsuo Yoshimura, został zapytany, czy kiedykolwiek zobaczymy serię Dark Souls na goglach VR, bo, jak stwierdziła Julia Hardy, byłoby to przerażające doświadczenie. Yoshimura odpowiedział „Tak”.

Po chwili jednak dodał, że jego firma ma nadzieję na stworzenie takiej gry. Nie potwierdził ostatecznie czy takowa jest już w planach czy w produkcji. Yoshimura zasiał jednak ziarno nadziei. Być może więcej informacji na ten temat dane nam będzie usłyszeć podczas zapowiadanego na ten weekend PlayStation Experience. Więcej o Dark Souls dowiecie się z naszej recenzji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
ribik
Gramowicz
30/11/2016 17:57

A przed każdą grą trzeba będzie brać tabletki na uspokojenie?

Usunięty
Usunięty
30/11/2016 14:12

O rany. Mam nadzieję, że jeżeli do tego dojdzie, to wydadzą taką produkcję na wszystkie dostępne "duże" headsety VR (Rift/Vive/PSVR).Dark Souls na Oculus Rift to niemal spełnienie marzeń jak dla mnie.Chociaż już jest to w pewnym stopniu możliwe za pomocą takich narzędzi jak VorpX, ale nie działa to do końca tak jak powinno.Tak więc czekam na oficjalne Dark Souls VR!