Felieton

Rainbow Six Siege - kolejny Season Pass doda 8 operatorów z 4 sezonów

Małgorzata Trzyna, 29 listopada 2016 18:15 5

Ubisoft będzie wspierać Rainbow Six Siege przez kolejny rok - dziś możemy sprawdzić, co znajdzie się w nowym Season Passie.

Rainbow Six Siege będzie wspierane przez kolejny rok. W nowym Season Passie (Year 2 Pass), podobnie jak w poprzednim, ponownie znajdą się cztery pakiety dodatkowej zawartości:

  • 8 nowych operatorów / 4 sezony
  • 8 nowych możliwości personalizacji hełmów
  • 8 ekskluzywnych elementów personalizacji uniformów
  • ozdoba R6 Carbon
  • 600 kredytów R6 na zakupy w grze

Zakup Season Passa zapewni również status VIP-a, czyli możliwość cieszenia się nowymi operatorami na 7 dni przed innymi graczami, 10% zniżki na zakupy w sklepiku gry, 5% więcej punktów Rozgłosu (co pozwala na szybsze odblokowywanie zawartości w grze) oraz 2 dodatkowe, codzienne wyzwania. Statusem VIP będzie można cieszyć się do 7 lutego 2018.

Ci, którzy sięgną po Year 2 Pass przed 7 lutego 2017, otrzymają specjalną skórkę Obsydian dla broni. Posiadacze pierwszego Season Passa, którzy kupią Year 2 Pass, otrzymają także dodatkowe 600 kredytów R6. Warto podkreślić, że nowa przepustka sezonowa zastąpi starą, więc poprzednich operatorów będzie można odblokować tylko za walutę w grze.

Year 2 Pass kosztuje 130zł. Osoby, które nie chcą wydawać pieniędzy, będą mogły zapracować sobie na nowych operatorów w samej grze. Na informacje, kiedy zostanie udostępniony pierwszy pakiet z nowej przepustki sezonowej, musimy jeszcze poczekać.

Model płatności w Rainbow Six Siege okazał się bardzo udanym pomysłem, toteż Ubisoft ogłosił, że nie będzie już sprzedawać podstawowych elementów gry w DLC.

Pierwszy rajd w The Division 2 dopiero w maju
Ubisoft rozdaje za darmo Assassin's Creed Unity na PC przez tydzień
Assassin's Creed Unity może się przydać przy odbudowie Notre Dame
Jedi: Fallen Order i nowy zwiastun Star Wars: Episode IX. Wiedźmin w Ogrodzieńcu? GramtTV News
najnowsze