Felieton

Marvel vs. Capcom 4 w przyszłym roku?

Katarzyna Dąbkowska, 29 listopada 2016 12:57 2

Polygon mówi o rychłej zapowiedzi gry.

Polygon donosi, że już niedługo, bo podczas PlayStation Experience odbywającego się w ten weekend, zapowiedziana zostanie nowa gra - Marvel vs. Capcom 4. Serwis opiera się na informacjach potwierdzonych z kilku różnych źródeł. Gra jest już w produkcji, a jej datę premiery zaplanowano na 2017 rok.

Jak mówią informatorzy Polygonu, gra ma być nieco inna od poprzednich odsłon. Tym razem skupiać się będzie wokół filmowych bohaterów z uniwersum Marvela. Innymi słowy – pojawią się postacie z serii filmów The Avengers czy Strażnicy Galaktyki, czyli między innymi Spiderman, Kapitan Ameryka czy Groot. Zabraknie natomiast X-Menów, więc zapomnijcie o Wolverinie czy Magneto.

Aktualnie sprawa nie została jeszcze oficjalnie skomentowana. Na prośbę Polygonu o komentarz odpisano: „Capcom nie komentuje plotek i spekulacji”. Na więcej szczegółów będziemy musieli zatem jeszcze zaczekać. Warto wspomnieć, że licencja Capcomu od Marvela wygasła w 2013 roku i wielu użytkowników stwierdziło, iż będzie to koniec serii Marvel vs. Capcom.

Lucasfilm pracuje nad projektem w okresie Star Wars: Knights of the Old Republic
Capcom podgrzewa atmosferę wokół serii Resident Evil – szykuje się zapowiedź Resident Evil 3 Remake?
Just Cause 4: Dare Devils of Destruction ze zwiastunem i datą premiery
Zapowiedziano ENCODYA – przygodówkę point-and-click osadzoną w mrocznym, cyberpunkowym świecie
najnowsze