News

Marvel vs. Capcom 4 w przyszłym roku?

Katarzyna Dąbkowska, 29.11.2016 12:57 2

Polygon mówi o rychłej zapowiedzi gry.

Polygon donosi, że już niedługo, bo podczas PlayStation Experience odbywającego się w ten weekend, zapowiedziana zostanie nowa gra - Marvel vs. Capcom 4. Serwis opiera się na informacjach potwierdzonych z kilku różnych źródeł. Gra jest już w produkcji, a jej datę premiery zaplanowano na 2017 rok.

Jak mówią informatorzy Polygonu, gra ma być nieco inna od poprzednich odsłon. Tym razem skupiać się będzie wokół filmowych bohaterów z uniwersum Marvela. Innymi słowy – pojawią się postacie z serii filmów The Avengers czy Strażnicy Galaktyki, czyli między innymi Spiderman, Kapitan Ameryka czy Groot. Zabraknie natomiast X-Menów, więc zapomnijcie o Wolverinie czy Magneto.

Aktualnie sprawa nie została jeszcze oficjalnie skomentowana. Na prośbę Polygonu o komentarz odpisano: „Capcom nie komentuje plotek i spekulacji”. Na więcej szczegółów będziemy musieli zatem jeszcze zaczekać. Warto wspomnieć, że licencja Capcomu od Marvela wygasła w 2013 roku i wielu użytkowników stwierdziło, iż będzie to koniec serii Marvel vs. Capcom.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.